bugün

canım türk kızlarının her boku bilmek istemesinden mütevellit sordukları soru. "yaparım" desen, dert, ee "yapmam" desen, "siktir oradan yalancı" diyecek haklı olarak(kızlar cindir, bilir yaptığını aslında ama sana çaktırmaz bunu, test yani bu)... peki ne demeli?

öncelikle beyler, bu soru öyle kafenin birinde çay, çorba içerken gelmeyecek, msn ya da facebook gibi saçma sapan sanal platformlarda gelecek, o yüzden gözlerimi süzerim, mimiklerimle belli ederim falan filan olaylarını kafanızdan atın. soruya soruyla cevap vermeyin!

-mastürbasyon yapıyo musun?

+niye?

saçma oldu gördüğün gibi...

dediğim gibi bu soru sanal ortamda geleceğinden rahat olunuz. her türlü soruya cevap veriniz ki hatun da gaza gelsin, açılsın. ve mümkünse doğru cevaplar verelim yoksa en başta söylediğim gibi, her erkek mastürbasyon yapar ve her kız bunu bilir... yani bu sorunun cevabı "evet"tir...

peki, "evet" deyince bitti mi? hayır, bitmez! biter mi hiç? kız meraklı, biter mi hiç! sen "evet" dedin ya, arkasından soracak hemen;

-ne sıklıkla yaparsın?

bu soru ilk sorudan daha da can alıcı bir soru beyler. aldanmayın! neden diyeceksin, abicim ilk sorunun cevabı belli, hatun da farkında yaptığının ama bu sorunun cevabı sana bağlı... yani yalan da söyleyebilirsin ve bunu hatun anlayamayabilir;

+yaniii, pek sevmem ben mastürbasyon yapmayı o yüzden 3 ayda bir falan...

höööst! höst! yalan söyleyebilirsin falan derken bu kadar abart demedik! 3 ay diyo, 3 gün dayanabiliyo musun acaba?! evet yalan söyleyebilirsin bu konuda ama bu kadarı çok fazla! o yüzden samimi ve mümkünse karizmatik bir cevap vermek makbuldür;

+ az ya da çok orasını hiç düşünmedim ama eğer çok ihtiyacım varsa sınıfta bile yapabilirim*...

"yuh bunu söylersem hatun beni abaza sanır" falan diye düşünmeyin! sokakta, orada, burada attırmak olabilir bunun adı ama hatuna göre öyle değil işte! hatun ne düşünür sen böyle deyince? "aaa ne kadar şakacı ve özgüvene sahip bir erkek bu yareppim" diye düşünür. çünkü bu testi yapmaya kalkan hatun hem cinsel açıdan deneyimli hem de sizi kendisine kestirmiş bir hatundur.

ama iş burada da bitmez... bu soruyu da bu şekilde atlattık mı? sıra geldi dananın kuyruğunun koptuğu yere... sınav şu şekilde devam ediyor, dikkatli dinle bak soruya bak;

-peki mastürbasyon yaparken daha önce yaptıklarını mı düşünürsün yoksa yapmadığın şeyleri mi?

artık burada söz konusu olan sizi test etmek değil, eşşeğin amına su kaçırmaktır. yani "sanane yarram" desen bile bu saatten sonra artık o hatun sana verecek! o belli ama sen yine de özgüveni tam, esprili, yakışıklı, kaslı ve dalyan gibi bir herifsin hatuna göre ve bunu az da olsa zedelemek yararına olmaz... o yüzden;

+yapmadıklarımı...

diyeceksin, diyeceksin ki her türlü pozisyona aç olduğunu bilsin yenge... ben buna evirip çevirip sikerttirtirim kendimi desin yani...

sözün özü beyler, hatun kişi meraklı olabilir, sorduğu sorularla canınızı sıkabilir ancak siz beyin olarak ondan daha üstünseniz, alt edemeyeceğiniz kimse yok... gelsin sorular, gitsin am... öhöhö pardon, kızlar...
"Ben buldum şaka mısın ?"
şeklinde cevap verirdim. . .
-mastürbasyon yapar mısın?
+yok ben yoğurt yapıyorum onu arkadaş yapıyor.
15 yaşından büyük olup da "hayır" diye yanıtlayanların %90'ının yalan söylediği soru.

kalanların %9'u yatağında yalnızken bile toplumun baskısından kurtulamayan zavallılar; %1'i ise yanılma payıdır.
(bkz: yes mi)
coşkulu türk gencine sorulmaması gereken soru.

(bkz: amına bile gorum)
sorulduğunda terler akıttıran bir sorudur. ne cevap vereceğini bilemez insan.
AFEDERSiNiZ: Muhtemelen "eşcinsel"... Bira bardağıyla mastürbasyon yaparken içine kaçırmış:
http://www.dailymail.co.u...n-ends-getting-stuck.html