bugün

bisiklet sürerken ben de maske çıkarıyorum. yani çıkarmam gerek çünkü ciğerlerim patlayacakmış gibi oluyor. bisiklet sürmek nedir? bir spor aktivitesidir. koşu, bisiklet gibi sporları yaparken maske takmanın da sağlık açısından iyi olmadığı uzmanlar tarafından söylendiğine göre bir sorun yok. ama maske yine de boynumda oluyor benim. yani çenemin aşağısına indirmiş oluyorum. markete gideceksem, bir yerde duracaksam takıyorum.
kadının neden bu kadar bağırdığını anlamadı. "bana ceza kesmeyecekseniz neden bilmem ne bilmem ne" kardeşim polis seni görevi gereği uyarmış. masken bulunsun demiş ve maske vermiş. zorbalık nerede tam olarak anlamadım? videonun başını bilmediğimiz için doğru bir yorum yapmak da mümkün değil. yani bir insanın da böyle bağırması için mutlaka bir sebebi vardır herhalde.
Kadın bu, her ortamda haklı olmak Zorunda. Cehennemin kapısında bağırıp çağırır bunlar.
maske ile bisiklet sürülmez. ayrıca kadın trafikte. insanların içinde de değil.
polis super ha kafasina gore "ben sey yapcam biraghma" diyor. ne yapacaksin acaba?
olay sunun gibi polis ceza yazmak ya da gozaltina almak istiyorsa illa bir kanun maddesi bulur uygular tadinda.
kafaya gore yani!
etrafta o kadar maske takmayan insan varken bir kadını çevirip maske takmadığı için ceza kesmeye kalkışmak mantıksız.
Videoda izlerseniz kız
"ben feministim beni bu şekilde sürükleyemezsin" diyor görevini yapan polise.
Niye ne oldu sen ilah mısın?
Feministmiş. Kim olursan ol
Yasalar herkes için var.
Böylelerini direk tutuklayacaksın.
Videoda kız "ben feministim beni bu şekilde sürükleyemezsiniz" diyor ya işte o anda herkes durup ne yaptığını sorgulamalı
Ve ülkemizin first ladylari olan feministlere özel ekip aracıyla trafikte eşlik etmelidir.

Hatta özel koruma tahsis edilmelidir.
Ah kardeşim siz ne yaptınız?
Hiç bir gadına ceza yazılır mı
Hemde feminist bir gadına
Elinden gelse sizi dövecek
Neden bu kadar sinirlendirdiniz efendimizi
Yalniz burda bile magduriyet kasma pesinde feminist isen sana ayricalik mi taninmali nasil bir kafa yapilari var hayret.

Umarım ceza kesmislerdir.
olayın başını bilmiyoruz ama polis kibarca davranıyor, kadın bağırarak haklı olduğunu ispatlamaya çalışıyor sonra hemen taktik değiştirerek mağdur edebiyatına geçiyor.

klasik feminist davranışları. işine geldiği gibi davranma ben güçlüyüm erkeklere ihtiyacım yok , ay bu koliler ağır yardım eder misiniz ya da ben kadınım bana yer vermek zorundasınız.

normal bir kadınla tartışmayın haklısın deyin kazanamazsınız, kezban ise kaçın, ama feminist ise kurtuluşunuz yok o sizi bulur.
aynı cazgırlığı amerikan polisine yapabilirmiydi.

acaba;

ben feministim dese nypd elemanına ve üstüne yürüse,yaklaşık 10 saniye sonra i can't breathe gibi bir ses duyarmıydık.

artık bu ülkede hiçbirşeye şaırmıyorum.
Hangi şehir burası .
Ozan güven gibiler bunları haşlıyor fazlasını değil.
feministler kadar boş beleş bir tayfa yoktur. anca etrafa bağırırlar, erkek düşmanlığı yaparlar, haksız olunca da "ben kadınım, bana böyle yapamazsın" diye yaygara koparırlar.