bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
    1 ... search and rescue
  2. ?.
    hoşgelmiş yazar.
    ... jerry drake
  3. ?.
    yeni bir yazardır. hoş geleli biraz olmuş.
    1 ... nakli el
  4. ?.
    hoş bir nick. hoşgelmiş.
    ... jarrus
  5. ?.
    sıpadır sıpa. ufak tefek sıpadır. * okudum bi kaç entrysini, çok garip geldi daha küçücük bu eşşek. * kardeşimle yaşıt, ben hakikaten ilk defa bu şekilde bi entry yazıyorum sakın yanlış anlaşılmasın bi adnan oktar durumu yok. şu yaşına sözlüğü keşfedip, adam akıllı entryler girmeye çalışan biri gerçekten beni mutlu etti gece gece.
    bozulma sakın, valla en ufak ters bir olayda tependeyim haberin olsun yazarı.

olum aranızda hayvan çıkar, yavşak çıkar, belli mi olur ben gene de belirteyim, küçücük bişe bu iki defa daha yaşasa hayatını gene küçük o kadar işte hesap edin. ama yazıyor ben sevdim. *

yaz, koştur, çoştur, olaylara karışma, gereksiz başlıkları solframe den kaldır acıma, trolle ite köpeğe bulaşma. ben severek takip edeceğim. *
    2 ... koministimam
  6. 6.
    Bir oyana bir bu yana yatma şaşkın, tenhalarda menhalarda gezme şaşkın, ürkek bir ceylan yazar, korkarım dedi ben tenhada arkamda biri yürürken, öne geç öne nefesim kalbimde değilken..

Savur pelerinini yan bakış at bir de geçerken, beni benden al geçeyim ben de kendimden...

Dedi.. Ah marjoaleda, potamkami izoli dastabıl..
    1 ... mevzun