bugün

Ayaklarında babasının topukları ezilip bir kenara atılmış kendisinE beş numara büyük ayakkabıları, altında kot şortu ile bardaktan boşalırcasına yağan yağmur altında karanlık sokaklarda yürüyerek ağlayan ilgi arsızı yazar.
Kendi nickaltını uplayan ezik.
Keşke her şey gönlünüzce olsa da karşınıza çıkmasa sevmediğiniz insanlar sayın yazarlar.

Çaylak olmasa gizliden oylayacağı entryleri çaylak olduğu için, en azından birilerinin yazılarını okuduğunu görebilmek adına açık oyluyor. Zaten daha önce de yazmıştım bunu.

Yaşımın sizinkilere kıyasla küçük olduğunu da bilen bilir, sorana söylerim, bir entrymde yazmıştım da hatta.

Asosyaldir. Sürekli sözlükte takılır çünkü dışarıda çıkıp bir kahve içebileceği pek arkadaşı yok. istese olurdu, ama yok.

Benden daha çok şey yaşamış, görmüşsünüzdür muhtemelen ama herkesin acı eşiği aynı değildir ve acı insanı farklı noktalara sürükler. Eğer üslubumu beğenmiyorsanız donuza alıp kurtulabilirsiniz. Ergen filan gibi karalamalara gerek yok. Gelip burada nickaltıma yazmanız yalnızca dediğiniz gibi prim yapmama katkı sağlar.

7 günlük çaylaklığının ilk günü neredeyse bitmiş yazar.
ya niye beni seven insanları eksiliyorsunuz a aaa. beni eksileyin.

11. nesil bir çaylak.

kendini milleti açık oylamaya vurdu unutulmasın diye.
Bunca nickaltı görünce ifşa oldu diye korktuğum yazar.

Lan niye bu kadar şey yaptınız birden. Ellerim titriyor hala.
11.nesil Bir yazar.

inşallah beyaz tenlidir.

Düzenleme.
Ergen çıktı beyler. Bulaşmayin.
Ulkemiz de trafik soldan işlediği için mümkün mertebe soldan yürüyün ama baktınız şerit tıkanıyor sağ şeritten de yürümemeniz için herhangi bir neden yoktur zira *

Yazarlara gece yürüşü yaptıran yazar.
Kamerun diaz'ın dayısının kızıymış. Kendi dedi. Yani demiş de olabilir. Yok lan demedi. Ya da dedi mi. Kamerun kim ya.
Gözlerini gördüm sonunda dediğim yazar. Hele hele sohbeti efsane yazar.
Lan inanin bak.
Seytanla bile uğrasabiliyor.
görsel

iyi ki doğmuş.
güzel esprilerle sözlüğümüze renk katan bayan yazar.
Feyk hesabı mı var acep.
meaşallah ipek kıvamında bir biraderimiz.
Korktum lan ifsa oldu diye dedigim yazar. Ama oyle bisi olmaz yani.
O gozlei ifsa edeni vururum dedigim yazar.
heiçte bile ne yavşaması yaov. bir yazar bacımızdır.
Beni sık sık açık oylar. Berhudar olsun.