bugün

annenin etnik kökenini, annenin lehçesini, annenin güneşsiz kalan yerlerini soruyo muyuz biz sende sorma merak etme. Derdini de al çık git burdan.
seni rahatlatacaksa söylüyeyim. çoğunlukla çerkes.

ne farkeder ki insan işte...
(bkz: insan)

yeterli mi etnik köken için...
Maraşlıları bilmiyorum ama bu gece de ilgi çekmek için trollük yapanların etnik kökeni belli değildir.
Daha doğrusu annesi belli babası yüzellidir.
yahu millet öldü, ölüyor, soğuktan donuyor!!! hiç mi insanlığınız kalmadı, hiç mi üzülmüyorsunuz, hiç mi oralarda tanıdığınız kimse yok (bu karakterle çevrenizde çok insan olmaması olası) da bunları düşünüyorsunuz şu an?

güzelce soruyorum birisi açıklama yapsın lütfen, anlamaya çalışacağım...
Asıl sorunun senin etnik kökenin olduğunu anladık.
Beyin yerine b*k taşıyan bir aptalın açtığı başlık.
eğer osman gazilerin kolu elbistanda yaşadıysa demek ki kuruluş osman dizisindeki gibi konuşmaları normalmiş. bunlar kısaca kayı boyuna mı mensup. kayı diyebilir miyiz.
yıllardır merak ettiğim hadise.

kürt desen türkçe konuşuyorlar.

türk desen değiller.

rum da değiller. alakası yok.

arap hiç değiller. güler geçerim.

türkiyenin en enteresan ili maraş tır.

edit:sorgulamıyorum. sadece şiveden yola çıktım. oğuz lehçesi mi, kıpçak mı?, afşar mı? tatar mı?.. açıp kitap okumak yerine buradan yazdım dil bilimcilere vs. linç etmeye adam mı arıyorsunuz.

buldum: https://www.youtube.com/watch?v=hQTIpwrjbo4

aynı kuruluş osman dizisindeki gibi konuşuyorlar.

edit: ya siz sataşmak için yer mi arıyorunuz..sabahtan beri harita harita , kanal kanal baka baka bölgeyi düşünmeye başladım. kuruluş osman dizisindeki gibi şiveleri var adamların. kopyala yapıştırmı yapıyorsunuz hakaret ederken.