bugün

istatistiklere bakıldığında diyen arkadaşlar futbol göze hitap eder. tabi ki önemli olan her ne kadar skorda olsa fernandes türkiye liginde oynayan en yetenekli orta saha oyuncusudur. ama bir sabri değildir.
selçuk inan bok yer anca fernandesin yanında.
fernandes bir adım önde demeyeceğim 4-5 adım önde. türkiye ligine bence fazla geliyor fernandes.selçuk inan çok başarılı ama fernandesle kıyaslanamaz.
beyler siz yeteğene göre değerlendiriyorsunuz göze hoş gelen yetenek olarak tamam fernandes daha iyi ama hangisi daha iyi futbolcu diyoruz. fernandes her an takımı 10 kişi bırakabilir, lider bir futbolcu değil, performansı hep iyi değil ama selçuk herzaman iyidir iyi olmasa bie ortalama oynar sırıtmaz görevini yapar ama iyi yapar futbol basit oynanır selçuk da onu yapıyor takıma katkıda kesinlikle selçuk inan. mehmet topal gibi bir adamdan bile zarar etmeyen valencia nie fernandes'i 20'ye alıp 3'e vermişdir bi düşünün.
fernandes'in bir adım önde olduğu kıyaslamadır. son dönemde iyi oyunu asist ve gollerle süslemiştir. yazdığım zamanın dünyada en iyi orta açan 10 oyuncusundan biridir.
fernandes iki maç oynayıp bütün sezon yatar ve eblehler tarafından ligin en iyi futbolcusu ile karşılaştırılır. fernandes balondur. barcelona'da oynar diyen eblehler valencia'da oynayamadğını ya bilmez ya da bilmezlikten gelir. doğrudur yeteneklidir ama yeteneğini kullanmadıktan sonra ne anlamı vardır o yeteneğin.
xelçuk olaydı alırdı da selçukla olmaz o iş..
bunu selçuğa sorsan "sen neyin kafasını yaşıyon la mal" cevabını alırsın.
fernandes bu ligin fenomenidir.
not: baba fenerliyim.
transfermarkt a göre selçuk fernandes in 1 milyon euro önündedir.

zira fernandes 11 milyon olarak gösterilirken, selçuk 12 milyondur.
selçuk fernandezin siki olamaz. bırak futbolu normal anlamda bile siki olamaz, adam zenci.
fenerbahçe: notluyum.
Fernandes'in gerek otoritelerce gerek de oyunuyla skip attığı karşılaştırmadır. Aldıkları ücret iyi futbolcu profilinde ölçüt olamaz. Hangi kalın kafa söylüyor bunu? Guiza örneğini görmemiş herhalde.
selçuk ile fernandesi karşılaştırmak fernandes e fernandesin tekniğine küfretme anlamına geldiği için boş bir karşılaştırmadır.
fernandeze ayip oluyor boyle bir kiyas dedirtir. konu acilmamak uzere kapanmistir beyler dagilin.
net, full hd kalitesinde bir manuel fernandes'tir. bir fenerbahçeli olarak selçuk'un tekniğini ve efendiliğini takdir etsem bile böyle bir başlık açılmasının dahi manuel fernandes'e yapılan bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.
ciddi ciddi iki lig mçında bi kaç hareket yaptı diye herkesin fernandes diye saçmalamaya başladığı karşılaştırma

ah be anam fernandes bi halt olaydı valencia 2 milyona bırakır mıydı yahu?

yine yazıyorum fernandes selçuktan daha yetenekli olabilir ama daha büyük oyuncu olamaz

büyük oyunculuk için devamlılık lağzım akhisara şovunu yapıp büyük maçlarda saklanmakla olmaz o işler

selçuk son iki sezonun şampiyon takımlarının temel taşıdır. fernandes de sırtlasın yapsın takımını şampiyon gelin bi daha konuşalım..
Fernandes yetenek olarak selçuk inan'ı kırk kere okutur.

Selçuk inan fernandes' ten 4-5 gömlek düşük kalitededir.

Not: bursasporlu'yum.
Tarafsız baktım fernandes sikertir.
fernandes evlensin nikah şahidi oluruz.

selçuk inan evlensin çelenk göndeririz.

aradaki 7 farkı bulun işte açık mert korkusuz.
selçuk derbilerde ve avrupa maçlarında yapacağını yapmaktadır.
fernandes?

fernandes ince bilek yeteneklidir ama selçuk daha toplu tam bir oyuncudur.
birinin üzerine takım kurulur diğeri sadece takım oyuncusudur.
ikisi bir ronaldo değil.
fanatikliğin beyni yaktığını bir kez daha bizlere gösteren başlık.

akhisar maçında 2 klas hareket yapıp diğer maçlar yatan, saklanan bir fernandes olduğu düşüncesi hangi sığ, gerzek beyinden çıkar anlamış değilim. insanda 2 gram akıl olur.

bunca insan yanlış fernandes'i izliyor da bi sen doğrusunu izliyon he.

edit: selçuk'u beşiktaş'a versen beşiktaş şampiyon olacak sanki. sıfır zeka yemin ediyorum.
Fernandes 4 selçuk eder. Selçuk inanı avrupa maçlarında izledik. Sahada adını duyamadık spikerden. Abdullah avcıya kızıyordum o da son dönem oyuna sonradan aldı ama nafile. Büyük oyuncu değil selçuk kendinizi kandırmayın. iyi bir fernandes dünyada ki çoğu üst düzey kulüpte oynar.
Herhalde dün selçuk frikikten golü yazdı diye tekrar hortlamış başlık. Her gördüğümde tüylerim diken diken oluyor. Avrupa futbolundan küçük bir benzetme yapayım. Selçuk mesela Pirlo nun birebir türkiye seviyesinde kopyasıdır , fernandes ise ronaldinho , iniesta ve Gerrard ın tek vücutta toplanmış halinin türkiye seviyesindeki versiyonudur. Uzun uzadıya kıyas yapmayı bile lüzumsuz görüyorum. Fernandes türk olsaydı gelmiş geçmiş en iyi türk oyuncu o mu değil mi bu tartışılırdı şu anda.
Fernandes'in alacağı karşılaştırmadır. Selçuk büyük maçların oyuncu fernandes küçük maçların yazmışlar. Ulan fernandes türkiye'ye geleli 1,5 sene olmuş hele bir durun bee!
selçuk avrupa'da kendini kanıtlayamamıştır.

fernandes zaten avrupalıdır.

fernandes yetenek konusunda selçuk ile kıyaslanmaz kıyaslayanların da futboldan anlamadığı bellidir.