bugün

Manuel vites bir arabayı yokuş üzerinde kaydırmadan kaldırabilen asil duyguların insanı kızdır.
tavşan kanı demli çayı hak eden kızdır.
onu kaldırsın gelsin bir de benimkini kaldırsın. arabamı yanii.
eğer araçta yokuş kalkış desteği yoksa önünde diz çökülecek kızdır.
Abartılan durumdur. Peugeot partner Manuel arabayı dik yokuşta kaydırmadan kaldırabiliyoruz. Kadınlar üzerinde araba kullanmak konusunda oluşan negatif algının bir an evvel aşılması dileği ile.
En az 2 kere arabayı durdurur. Evet.
el freni ile kaldırıyordur. şu araba kullanma işini de ne kadar büyüttünüz ya. über bir yetenek istese tüm şoförler master degree olurdu.

peşin edit: şoförleri küçümsedin diyenin ağzına kürekle vurucam. konumuz bu değil.
bu benim ama duz yolda stop ettiririm. oylede bir delikanliyim.
genellikle debriyaj balatasını yakar...
Bir üst seviyesi için (bkz: arabayı tek seferde park edebilen kadın)
ben bile el freni ile zor kaldırıyorum. helal olsun denilesi kızdır.
Sıkıyorsa lpg li manuel aracı kaldırsın dediğim kızdır.
(bkz: yarım debriyaj)
Takdiri hak etmiştir. Tebrik ederim.
bir geri geri arabayı vurduran kız değildir..
Bu o kadar da zor bir şey değil sayın yazarlar. Kimi ehliyet sınavlarında yaptırıyorlar. Abartmayınız.
çok tehlikeli kızdır. başka neler kaldırdı kim bilir diye düşündürür.
Biri bana mi seslendi?
yokuş kalkış destek sistemi olan araba sahibi kız da olabilir.
bazıları cidden trafikten men edilmeli. geçen acemisinden biri arabayı olmadık dönüş yerinde park etmiş, dörtlü desen yanmıyor. bizim arabanın geçmesi de zor, sürtecek. indik biraz tartıştık tabi. 40-50 yaşlarında kendini bilmezin teki. hatasını da kabul etmiyor. ağır cahil yani laf da anlatamıyosun. aracın içinden çıkan trafiğin t sinden anlamayacak annesi 70 lik teyze çıkıyor siz hatalısınız diyor. o da trafik uzmanı kesildi anlayacağınız. acil eve geçmemiz lazım misafir var o ayrı dert. çıldırttılar bizi.
sayısal okumuştur. fizik dersi iyidir kesin. hiç değilse vektörleri hatmetmiştir. ilk ihtimal bu. diğerleri için tanımlama yapmak çok güç.
kim bilir başka neler kaldırmıştır denilmesi gereken ahlaksız kızdır.
Kim bilir daha önce neleri kaldırmıştır gözüyle bakılması gereken ahlaksız kızdır. izmirli oluyor genelde bunlar. Dikkat etmek lazım.
Tövbe estağfullah, ehliyet sahibi olan herhangi bir bireydir.

Yarım debriyaj yapmak ile bu söylenenler arasına nasıl bir bağlantı var ben anlayamadım gitti.

Hiç olmadı el freni ile kaldırırım o arabayı yine de stop ettirtmem.
Nedir Yani, kavramaya kadar fren ile getir, ver gazı kalksın araba.
Bunu yapamayan da ehliyet almasın, sürücü koltuğunda oturmasın yani.
Eli kolu tutan ve gereksiz heyecan yapmayan kızdır.
Kaldırma esnasında ps4 oynayan kızdır.