bugün

Kayserili kızdır. Kendini bildi bileli babaannesiyle birlikte mantı ve baklava açmaktadır.
gayet normal kızdır. insan yapmak isterse her yemeği yapabiliyor. erkek halimle tek başıma oturup mantı açtım geçen hafta,çok da güzel oldu. baklavayı denemedim, tatlılarla aram pek yok oyle. fakat zeytinyağlılarda iddialıyım diyebilirim. kızı erkeği yok bu işin. isteyen yapabiliyor.
ben de tantuni ve mangal yapabilen erkeğim kim bu arkadaş tanışalım.
kız gibi kızdır. türk erkeklerinin olmazsa olmazlarındandır.
ne yazık ki yoktur öyle bir kız. açık ve net.
kayserilidir.
evlenilesi kızdır.
boşuna okul okumaktadır. gitsin evlensin.
bedenımde yasayandır efendım.
%95 ihtimalle nişanlı, %3 oranla sözlü, %2 oranla erkek arkadaşı olan kızdır. otogarda mı kapıyorlar anlamıyorum ama, böylesinin kesin bir sevdiği oluyor.

(bkz: hayat ne garip vapurlar filan)
(bkz: hayallerle yaşıyor bazı ibneler)
iyi bir bölümde okuyorsa. şöyle azıcık eli ayağı düzgünse. oturmasını, kalkmasını da biliyorsa derhal bir yüzük takılmalıdır.
(bkz: kedidir kedi)
En ideal kızdır. Fakat dört yapraklı yonca misalı bulunması pek güç olan kız tipidir. böyle bir kızla ev arkadaşı olmak, okulu olduğundan 20 kilo fazlayla bitirmek anlamına geleceği, unutulmaması gerekmekte olan durumdur.
uygun koşullarda muhafaza edilmesi gereken kızdır.
aşçılık ya da turizm okuyordur. aksi halde öğrenci evi hep açlık evidir. baklavanın, mantının ne işi var. *
mantı seven üniversiteli kızdır. tatlı olarak da baklavayı tek geçiyordur.
evde kalmaz ve evlenmek için ideal bir partnerdir.
görüldüğü yerde nikah basılası.
anadolunun bağrından metropole okumaya gelen kızdır.
format atmayı biliyorsa kutsal üçlüyü bir araya getirmiş demektir, kutsal üçlü çıktı aldınız mı?
kesinlikle cok kotu sevisen kiz.
cunku iyi sevisen mantı ve baklava açabilen üniversiteli kız kombosu henuz olusturulmadi.
(bkz: böyle birşey yok ama olabilir de)
ev arkaşım olmasını istediğim kız canım benim seni yerim.
nenen çarık giyerdi, bunları unuttun mu? nasıl uçtu bu millet hacı, herkes kendini köşkte uşaklarla yaşıyor zannetmeye başladı. bir uyanın be!