"çoğu belediye pandemi döneminde işçi alırken" kısmı ile gülümsetmiş iddiadır. o belediyelerden bir tanesi hatta en önde geleni istanbul büyük şehir belediyesi. ancak ona da "kendi yandaşlarını alıyorlar hdp lileri alıyorlar yaeaeaeae" diye bok atıyorlar başka başlıklar açıp. şimdi burada "çoğu belediye işçi alırken" diye ibb nin ismini anmadan ankarayı eleştiriyorlar. kendilerini çok zeki zannediyorlar hala ama buradan bakınca acayip komik görünüyor.
biraz zeka belirtisi! lütfen troll!

t: mansur yavaş dhkp c lileri çalıştıracaktı bunların algısına göre..

verin mehteri..
istanbul ve ankara chp'ye geçince, ne yazık ki Türkiye'nin illeri arasından çıktı bu iller. neden yardım verilmiyor? adamlar pandemi esnasında yardım topluyor banka hesaplarına bloke geliyor.
ee herkes yardım topluyor ama?
(bkz: at yalanı sikim inananı)
firmalar, şirketler, fabrikalar işçi çıkarımını gidiyor yeri geliyor bunlar normal ama belediye işçi çıkarınca sorun mu ? belki cidden mali sorun var haklarını verip çıkışa gönderebilir, ücretsiz izne yollayabilir mali durumlar düzelene kadar veya il genelide iş azlığı vardır yatan eleman sayısı çoktur çıkışa gönderebilir bunlar normal olaylar saçma sapan kurgular, algılar yapmayın.
güzel bahanelerdir. hükümet yiyecek içecek güzelce. vatandaşa gelince aylık 1170 lirayı uygun görecek. üstüne o para alındığı sürece işçinin sigortası dondurulacak. üstüne sms kampanyası yapıp aynı vatandaştan para istenecek. sonra tüm bunların üstüne belediye adam çıkartıyor diye leblebi kadar kafanız ile algı yaratacaksınız.

--spoiler--

vah ki vah! belediye ismi vermedim diye üzerine alınmışlar. geçtiğimiz aylarda işçi çıkartan ibb belediyesi asla olamaz yani chp belediyeleri zaten işçi çıkartması ile meşhurdur.

--spoiler--

yıllardır burada yazarlık yapan bu eskinin feto aşıkları nedense tek bir entryde bile o yalamaya doyamadıkları hükümeti eleştiremiyorlar. sonra gelip burada millette algı oluşturmaya çalışıyorlar. zerrece dürüst değilsiniz zerrece ahlaklı değilsiniz.
Çıkarmayıp badem bıyıklı mı beslesin başgan.
kov gitsin amk.

Emekliliği gelenleri de kov gitsin eytli olsun bademler kov gitsin reis.
Rte ve yandaşlarının çıkardıkları kul haklarına girdikleri kadar dokunmaz insana.
nasıl da kuduruyor maması kesilenler. işsizlik rekor kırmış ama bu ahlaksız sürü, hala ekrem ve mansur'a saldırıyor kuduz gibi.

kudurun olm. 4 sene daha kudurun. istanbul ve ankara chp'nin işte. mansur ankara'nın, ekrem de isranbul'un başkanı. kudurun. (bkz: ahahaha)
iyi bakın onlar işçi değildir, yandaştır, maşadır.
sığır olan yazar beyanı. pardon yazar demişim...