bugün

muhtemelen gerçekleşecek olan şeydir.

keçiören ve sincan ı milli irade olarak görüp de çankaya ve yenimahalle yi görmezseniz demokrasi yerini bulmaz. chp oylarının başka partilere aktarılması ve içişleri bakanı efkan ala nın komiserlerle beraber sandık sandık gezmesinin izahı yoktur.

şu an için ankara`da seçim şaibeleri hakkında 1000 kadar tutanak hazırlanmış durumda. bu tutanaklar eğer ysk tarafından dikkate alınırsa ysk kesinlikle oyların tekrar sayılmasını isteyecektir. ysk böyle bir istemde bulunursa sandık başlarına gitmeli ve oylar sayılırken orada bulunulmalı.
Kim takiyor ki itirazlari. Yavaş istediği kadar mahkeme mahkeme gezsin. Ne olacak yani.
27.000 oy ile gerçekleşme ihtimali olan hadise. tabi adalet bakanı mı basar ysk'yı ya da genel kurmay bombalar mı bilemiyorum.
umudumun olduğu galibiyettir. mansur yavaş bu işin sonuna kadar gitmelidir ve gidiyor da. gece sonuçları beklerken ne olup bittiğini hepimiz az çok duyduk, okuduk, gördük.
her türlü düzenbazlığın döndüğü sistemde haklının hakkın yardımı ile hakkını almasıdır. allah yardımcısı olsun..
bu kadar oyundan sonra gerçekleşmesi gerekendir.
arada %1 gibi bir oy farkı varken saçma bir beklentidir
bu kafada olan bir siyasi lidere söylenmesi gerek cümle;
daha seçim sandığındaki oy'una sahip çıkamayan birine türkiye cumhuriyeti'nin başkentini neden teslim etsin bu millet?
melih gökçek'e ders niteliğinde bir seçim olmuştur
hâl ve hareketlerine çeki düzen verecektir
ankara'da ceketimi atsam kazanırım havalarına giremez artık.
Ankara'da tanıdığım aşırı solcular bile Mansur Yavaş'a oy verdi. Buna Chp, bir kısım mhp oyları da eklenince kazanmaması imkansız. Chp nin 253 oyunun başka partiye(hep) kaldırıldığını kanıtlayan tutanaklar ver ortada.
asla olmayacak olandır. tipik chp kafası tatava yapmaktadır.
Maalesef Ben umudumu kaybettim. Ama bir kenara çekilip yenilgiyi kabul etmek olur mu? Olmaz. Tüm demokratik hakları kullanmak gerek. Yalnız Ne kadar demokrasi kaldığı tartışmaya açık. He bir de kimi kime şikayet edeceğiz.

Edit: Ben gene de Mansur yavaş'ın kazandığını düşünüyorum. inşallah itirazlar fayda eder. Allah yanımızda olur.
inşallah itirazlar fayda edecektir. kimse mansur yavaş'ın sandığa sahip çıkamadığından bahsetmesin. adam bir demokrasi mücadelesi veriyor ve oylarına sahip çıkıyor. kanının son zerresine kadar da başkanlığı hak etmiyorsa ben bir şey bilmiyorum arkadaş!
Bu adam kaybederse ankara'yi cok yazik olur gercekten. hile, saibe olmasa kesin kazanmisti simdiye kadar. ankara ile hic bir ilgim yok ama mansur beyin kazanmasini cok istiyorum iste...
Lütfen mansur bizi tilkinin elinden kurtar,ahh tanrıım hala bir ümidimiz var ne zavallıca .
aradaki oy farkına bakılırsa, az sayıda sandıkta bile hile yapıldığını kanıtlayabilirse gerçekleşebilecek olaydır.

(bkz: ankara nın seçim sonuçlarının çok geç belli olması)
güldüren istektir.
lan mal mısınız mansur kim seçim kazanmak kim.