bugün

forward mail'lerle minyonlara erişme amacı güden sözlük. bana geldi ordan biliyorum.

"Sizi çiçeklerle kırbaçlayacak sözlük...

Sözlüğümüz pamuk gibi yumuşak elleri ile sırtınızı sıvazlayıp, kalabalıklar içindeki yalnızlığınızı unutturmak için, beyninizde pembe kelebekler uçurmaya hazır, soyunmuş, sizi beklemektedir. "Soyunmuş" derken, yanlış anlaşılma olmasın, kesinlikle cinsel içerikli bir site değildir, libido yükseltme garantisi vermemektedir. Şimdiye kadar sitemize gelip, geri dönen olmadığı gibi, evlatlık olmak için başvuranlar bile oldu.
Mail forward kültürünün bize dayaması, aman pardon, "dayatması" olarak, maili forward etme kararınızı etkileyecek olan, daha önce vuku bulmuş olaylar aşağıda sıralanmıştır.(Geleceğiniz söz konusu, bir okuyun deriz)

Bu maili "bi sittir git olum ya" diyip dikkate almayan bir polis, emniyetini açık unuttuğu tabancasını kılıfına sokarken pipisini vurdu.

Yine bu maili okumadan silen bir seyis, aynı gece bakmakla yükümlü olduğu atlar tarafından hunharca tecavüze uğradı.

Aynı şekilde maili aldığı gibi junk mail klasörüne gönderen bir doktor, cinsiyet değiştirme ameliyatında hastası yerine kendi cinsel uzvunu kesti ve baş hekimlik yaptığı hastaneden atıldıktan sonra ancak bir pavyonda konsomatris olarak iş bulabildi.

Sakin bir gün geçiren Hamdullah Bey, kendisine forward edilen maili küfür ederek sildiğinden dolayı, simsiyah giyisili ve kulağında papatya olan, kimliği belirsiz kişilerce yakalanıp, malum yerlerinden bıçaklandı. Bıçağın paslı olmasından dolayı ölmedi, tetanoz oldu.

Bunlar tehdit mi? Evet. Ama çok acımasız değiliz. Maili forwardlayanlardan gelen mesajlarımızda var.

Maili gördüğü anda forwardlayan ve akabinde çılgın bir manik sözlük yazarı olan 59 yaşında, hiç evlenmemiş, yan komşum Kehribar Teyze, ikinci günü Ricky Martin'le evlendi.

Kendi halinde bir muhasebeci olan Abidin Bey'e, maili 2 kişiye forward eder etmez, Mısır'daki halasının öldüğü ve tüm mal varlığınının kendisine kaldığına dair bir telefon aldı.(Tüm mal varlığı 60 senelik sex malzemeleri koleksiyonuymuş) Kendisi şu anda http://www.maniksozluk.com sitesinde Tayland'dan bildiriyor.

Bitti mi? Bitmedi...

Bu maili on kişiye forwardladığınız taktirde monitörünüzün ekranında ak sakallı dede belirecek ve 3 dileğinizi yerine getirecek. Forwardlamazsanız yine belirecek ama dikkat, zaman götü kollama zamanıdır. Haberiniz olsun, ak sakallı dede 19 yaşından beri abaza.

Ayrıca, maili forwardlamanız halinde 3 yıl süreli KKKA kenesi, domuz gribi, kuş gribi, hipopotam nezlesi, deli dana, ruh hastası sincap, hıyarcıklı veba, havuççuklu cüzzam, kazıklı humma koruma kalkanı hediyemizdir.

Lütfen bu yazdıklarımızı bir tehdit olarak algılayın ve hem maili forwardlayın hem de sözlüğümüzü ziyaret edin.(ziyaret edin diyoruz çünkü kendi isteğinizle üye ve yazar olacağınızı biliyoruz)

http://www.maniksozluk.com

Çok mu uzun olmuş yaaa...(özeleştiri de yaparız)"
girdiğim gibi kaşımı gözümü delen sözlüktür. o nasıl bir tema arkadaş 2 dakika bakamadım.
göz yormayan bir default temaya sahip online sözlük.
buyuk harflerin havada ucustugu, insanin gozunu yoran sozluk.
gece formatı bir hoş olan, an itibari ile sol frame de ibne admin, osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur vs. gibi ilginç başlıklar ile karşılaştığım sözlük.
(bkz: bambaşkaymışsın)
kendine ait bir tarzı olan sözlüktür. türkçe'ye sahip çıkmaya çabalarken kan kaybetmiş olması, "tanım kuralları" gibi aslında sözlüğün değil de, tam olarak türkçenin kurallarını dayatması insanları rahatsız ettiğinden dolayı yazar kaybetmiştir. bugünlerde facebook aracılığıyla yeni yazar çağrılarına denk geldim. elinden geldiğince de seviyeyi korumaya çalışması güzel...
hatayı hemen düzeltmek mümkün olup, entry tamamlanmadan kontrol edilebiliyormuş.
bu kadar kısa sürede reklam alarak beni hayrete düşürmüş sözlük.
(bkz: helal olsun)