bugün

vurdurun.
not: bu tekniği kullanmanız için kızın tatlıcıda çalışması gerekmektedir.

tatlıcıda çalışan bir kıza aşık olursun. şerbetli tatlılar kısmına gidersin. kız hangi tatlıdan alırsınız diye sorar. sen de "dilber dudağı" dersin. kız tam tatlıyı paketleyecekken elinden tutarsın:

" o dilber dudağından bahsetmedim. karşımda daha tatlısı var." dersin.

kız aşktan başı dönmüş bir şekilde kollarına bırakır kendini. garantili ve işe yaramış bir yöntemdir.
Artık, Buna da düşmeyeni ne bileyim.. cinsinden tekniklerdir.
Savcılığa verilme garantili bi tekniktir.
not: bu tekniği uygulamanız için kızın eczanede çalışması gerekmektedir.

eczanede çalışan kıza gidip uydurma bir ilaç isteyeceksiniz. ilaç kızın adıyla uyuölu olmalı. misal adı pelinse, pelinol, adı şerminse şerminol.

kız " ama öyle bir ilaç yok ki." diyecek. tam o anda lafı yapıştıracaksınız.

"o zaman muadilini ver, yani dudaklarını" diyerek kızın dudaklarına yapışacaksınız.

kız kendisini sizin kollarınıza bırakacak. hem de bir daha ayrılmamak üzere.
görsel

Eczacı Kızın vereceği ilaç.
not: bu tekniği uygulamanız için hoşlandığınız kızın rasathanede çalışması ve o gün güneş tutulması olması gerekmektedir.

hoşlandığınız kız teleskopla güneşe bakar. tabii gözlerinde ultraviyole ışınlarını engelleyen gözlük de vardır. çünkü güneş tutulmasına çıplak gözle bakılmaz. sana "sen de güneşe bakmak ister misin?" diye sorar.

teleskopu alıp kıza doğru çevirirsin ve bakmaya başlarsın. kız şaşırır: "ne yapıyorsun? güneş bu tarafta değil ki" der.

sen de "benim güneşim sensin" dersin ve kızın dudaklarına yapışırsın. kız kendisini senin kollarına bırakır.
bir kıza sen benim güneşimsin dersen öyle avare avare yörüngesinde dönersin başka da bir sike yaramaz o iltifat.

boş taktik.
sen bu taktikle kız tavlamak değil ancak, babasından dayak yedirirsin.
30 nisan 2022 ye kadar sap kalacağınız taktikdir.
Titanic abi artık sen yaşını başını almış birisin. Sen halledersin bu işleri yani kısaca taktik maktik yok bam bam bam gözünü seveyim ya. Bir hezeyan.
not: bu taktiği uygulamanız için hoşlandığınız kızın özel harekat polisi olması gerekmektedir.

özel harekat polisi bir kıza aşıksınızdır, ama ona nasıl açılacağınızı bilemezsiniz. hemen 155'i arayıp turuncu listede bir terörist gördüğünüzü söyleyip kendi evinizin adresini verin.

polis kızımız koç başıyla kapıyı kırdığında yerlerde güller, romantik bir ortam, mumlar ve yıllanmış bir şişe şarapla karşılaşacak. kız "hani, suçlu nerede?" diye soracak.

siz de ona "seni sevmek suçsa idama razıyım" diyeceksiniz. kız silahı elinden bırakacak ve kollarınıza kendini bırakacak. denenmiş ve başarılı olmuş bir yöntem.
eğer türk kızıysa teknik taktik işlemez. hangi tekniği uygularsanız uygulayın geri tepme potansiyeli vardır. türk kızını çözemezsiniz çok gariplerdir hepsi.
not: bu tekniğin işe yaraması için kızın sizi bıçaklaması gerekmektedir.

hoşlandığınız kız sizi hafifçe bıçaklar. kolundan tutup bıçağı daha derine sokarsınız ve gülümseyerek kızın gözlerine bakıp saçlarına dokunursunuz:

"sana bu şekilde yakın olacaksam, bana ne olduğu umrumda bile değil" dersiniz.

kız var ya... aşk paçalardan akar.
Gereksiz taktiktir. Hiçbir kız zaten sevmediği adamı bıçaklamaz.

(bkz: herkes öldürür sevdiğini)
Hiç güven vermeyen taktiklerdir. Daha çok sonu hastane morgunda bitecek gibi duruyor.
not: bu tekniği uygulamanız için kızın bir gayrimenkul danışmanı olması gerekmektedir.

emlakçı kızın elindeki en sikko evi seçin. it bağlasan durmaz ama kirası 3 bin kayme olan bir ev olsun. size gezdirmesi için randevu alın.

eve vardığınızda o da şaşıracak. "neden böyle sikko bir evde yaşamak istiyorsun?" diyecek. ona "bir adım evin dışına çıkar mısın?" diyin. çıksın. sonra "geri girer misin?" diyin. girsin.

"evet, içinde sen yokken çok sikko bir ev. ama adım attığın an saraya dönüşüyormuş gibi görüyorum. bir aşk sarayı." diyin ve kızın dudaklarına yapışın.

o bok kokulu fareli eve de düğünden sonra yerleşin. aşk yuvanız olsun.
Biz sana malzeme abi dedik, sen inşaat malzemesi çıktın. Oldu olacak direkt inşaata yönlendir vatandaşı. Yakışmadı bu malzeme.
Malzeme abinin taktiğine güvenip kız tavlamaya giderken esnaf tarafından linç edildi. Diye yazsınlar haberlerde o zaman.*
kardeşim senin bu taktiğine " önüne gelenin altına yattığını zannedip norveç hayali kuran, doğulu 50 kiloluk kekolar inanır.
görsel
Malzeme abi durumu fark edince anlık.*
malzeme'nin taktikleri full testesteron ve full heteroseksüellik kokmaktadır. insanları ipneye çevirmesi imkansızdır.
not: bu tekniği uygulamanız için hoşlandığınız kızın 12 yıldır komada olması ve artık uyanmaya yakın bir durumda olması gerekmektedir.

hoşlandığınız kız 12 yıldır komadaysa işin püf noktası gayet basittir. hastaneden birini ayarlayın, kız komadan çıkacak gibi olunca size haber versin. haber gelince hemen saçınızı biraz griye boyatın, yüzünüze hafif kırışıklık verecek bir makyaj yapın ve gözlük takın.

kız uyandığında sizi yaşlanmış ve çökmüş olarak görsün. "yıllardır benim başımda mı bekledin?" diye soracaktır. gözyaşları içinde ellerini avuçlarınıza alın ve öpün. "evet" diyin.

o minnet duygusu kızı size aşık edecek. dudakları dudaklarınızla buluşacak.
not: bu tekniği uygulamanız için kızın filolog yani dil bilimci olması ve orhun kitabeleri üzerine araştırma yapması gerekmektedir.

hoşlandığınız kız orhun kitabeleri üzerinde araştırma yapmak ister, fakat ödenek bulamaz. bu durum sizi üzer ve ilk uçakla moğolistan'a gidersiniz. kitabelerin olduğu çöle kamyonla ulaşıp, hepsini yerinden söker ve kamyonun kasasına atarsınız.

kamyonla yaklaşık iki haftalık yolculuktan sonra bir gece kızın kapısının önüne gider ve kitabeleri penceresinin önüne dikersiniz. kız sabah uyanıp penceresini açtığında kitabeleri ve onlara sırtını dayamış karizmatik bir şekilde bekleyen sizi görür.

kız var ya, dandik dondurma gibi eriyiverir anında. tebrikler...
bu kadar kolay olduğunu bilmekte fayda var.