bugün

Ülkemizde yayınlanan wipeout u tek geçerim.
Sanırım yarışmanın formatı ile alakalı bir durum.
Wipeout amerika da bile yarışmacılar kırıktı.
canlı paradır.
(bkz: yemekteyiz).
(bkz: var mısın yok musun)
survivor'a nihat doğan'ın katılacağının açıklanmasının ardından bu başlığa en uygun yarışma survivor'dan başkası olamazdı heralde.
(bkz: benimle evlenir misin)
(bkz: izdivaç serisi) seri dedim çünkü her kanalda var.
ve kesinlikle (bkz: müge anlı)
geçen gün müge anlıda tanık olduğum bir olayı paylaşayım. adamın tekine gece yarısı birisi gelip para fırlatmış ve bu para fırlatılan adam müge anlıya çıkıp bana 6 bin lira fırlattı diyor. müge anlı diyor ki saymadan nerden biliyosun 6 milyar olduğunu bakışla anlayabiliyor musun diyor ve bunun üzerine sahneye para çıkartıp burada kaç para var diyor. adam 4 milyar diyor ancak 10 milyar var. bunun üzerine orada duran sayın avukat şöyle bir tespitte bulunuyor; ' eğer 4 milyara 10 milyar diyorsa, geçen gece fırlatılan 6 milyarda 6 milyardan fazlaydı, sözettiğiniz kişi bu kadar parayı nasıl buldu ?' gerçekten inanılmaz birşey. ayrıca bir programa katılan herkes mi türbanlı olur be?
(bkz: izdivaç)

(bkz: Rockçı Serpi)
MasterChef Türkiye dir.

o nasıl bir azar yemektir arkadaş. çaksana kafayı.
Kuaförüm sensin bunların tillahıdır.
Özlem kurt yanlış anlama hala senin fanınım, bana eğitim ver.
Sözlük yazarlarının biz onu seyretmiyoruz, belgesel seyrediyoruz dediği tüm yarışmalardır.
Moda yarışmalarının neredeyse hepsi. Burada birbirlerini aşağılayan aşağılayana, o kadar vahim durum.
Yemekteyiz ve türevleri de bu konuda bahsedilmeye değer yarışmalardır.