bugün

sabah uyaninca yuzunuzde eyeliner kalintilarina rastlamaniza sebep olur.
Sabahtandır o bana bakıyor ben ona bakıyorum.
Ciddi düşünüyorum artık.
Allahını seven enerji atsın bana. Kek kurabiye yapıp yerken gelen azim bir türlü gelmiyor.

görsel
Off o sular işe yarasa aslında zor iş değil. reklamlarda tek hareketle çıkarıyorlar ya öyle olmuyor işte deliriyorum..
Biodermanin misel suyuna alisinca makyaj cikarmak bile zevkli hale geliyor cok hamle yapmadan cikariyorsun. Usenirsem gozlerim kanlaniyor o yuzden cikarmak zorundayim.
Kesinlikle temizlenmelidir aksi halde cilde çok zararı vardır.
araba yıkama hortumu ile yıkarım ben sıkıntı yok.
her kadının ortak sorunudur bence. birde silerken aynada ki o değişimi izlemek var. ben bu kadar çirkin miyim lan ?
Sabah uyanıp, fondöten , pudra, kalem artıklarıyla motiflenmiş yastığı, palyaço sıfatı suratı görmektense mutlaka temizlenmelidir.
Makyajla yataga girmedigimden ve yuzumu yikamaya da usendigimden sabahlara kadar oturdugum olmustur. Kisacasi nefretlik bir durum.
Sabah zombi gibi uyanmaya davettir.
görsel
Öncelikle Şu ürünler dışına çıkılmaması gerekiyor.

Neyseki Teoman bu üsengeçler için de şarkı arasında yer vermiştir "beğensin diye ölüm makyajsız uyumazdı",
ona sığınabilirler.
Sabah igrenc bir goruntuyle karşilaşmanizi saglar.
Bir yere oturup, uzanmadan temizleyiciler alınırsa yanınıza en azında yüzeysel bir temizleme yapılmış olur.

Zor bir durumdur. 1,2,3 diyip bir anda kalkılmalıdır.
Makyaj yapmıyorum artık, yaptığım zaman da asla üşenmem. O cilt bana lazım daha, haber spikeri gibi delik deşik olmasın isteyen tüm makyaj severlere üşenmeyin derim.
Roll-on ve rimel kullanıyorm bunlarıda siler yatarımm,
kapitalizmin gözünü seveyim. sabah allık sattırıyor, akşam eve dönerken makyaj temizleme suyu.
pasaklı bir kezo olduğunuzu gösterir. yüzünü temizlemeye üşenen evini barkını hiç temizlemez.