bugün

sakal bırakmıştır.
deodorantı makyaj malzemesi sanan insan kadar garip değildir.
metroseksüeldir özbakımı yüksektir.

cildine tipine uygun destek kozmetik kullanıyordur.
Goze surme ceken bir kac kisi gordum uyusturucu bagimlisi olduklarindam zannedersem gozlerinin cokuk oldugu belli olmasin diye.yine de Olmuyor be delikanli adama.
Essy'nin enişteleridir. Nasıl bir ailesi var anlamış değiliz açıkcası.
makyaj küçük kusurları kapatmak için güzel şeydir ama burnunuzu falan dik göstercek kadar taktik geliştirmiş hemcinslerim aklıma gelince bence bu eylem erkeklere geçmemeli ve kızlarda artık abartmasın badana yapmışcasına gezmek zor olmuyor mu ??
an itibariyle youtube da patlayan merkür can. bkz: http://www.youtube.com/watch?v=Fx8oY6e-4rE
Afedersiniz ama yusyuvarlaktır. (bkz: top)
Kızların hayallerini süsleyen erkektir.

Makyaj malzemelerini de ortak kullanabilir, hijyenik bir şekilde kanser olarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Edemeye de bilirsiniz. Evet.
Cosplayer'dır, net.
(bkz: cosplay)
(bkz: adam madam kayarım ben buna)

https://youtu.be/_FXiElZKuus
gösterip kaldıramayan erkektir.
heves etmiştir bende erkeklerin yaptıgı seyleri merak ediyorum ne var yani te sizmi tatcksınız o duyguları. hıh..
vurdurmayacak da ne yapacak sorarım size.

(bkz: erkeklerin kendim için süsleniyorum yalanı)
All day all night, what the fuck. (bkz: money is money baba)
Kendi kararıdır kimseyi zerre ilgilendirmez. Kim Kendini nasıl rahat hissediyorsa onu yapsın, üç günlük dünyada yaşıyoruz başkaları ne düşünür diye yapmak istediklerinizi sınırlamayın. O mezarda yalnız yatacaksınız, size ne yapmanızı söyleyenlerle değil.

Ayrıca günümüz kızlarından daha güzel yapıyorlar makyajı. Videolarını izlerim, hepsi de ayrıca sempatiktir. Gaga bulut gerzeği hariç.
birincisi kendi tercihidir. ikincisi oyuncudur, tiyatrocudur. meslekidir yani. kime ne allah aşkına.
Kişisel tercihtir. Saygı duyulması, yargılanmaması gerekir. Hoşlanmıyorsanız muhatap olmazsınız bu kadar basit...
sorsan bakımlı erkeğim diyecektir ama benim için bir bünyamin bile değildir.
ay öyle demeyin farik atak geçiriyorum ben.

far sürünce geçiyo sadece.
Televizyon programına çıkacaktır.

(bkz: Televizyon programına çıkan erkek)
her daim bacımızdır.
erkeğe benzemeye çalışan kadına da kadına benzemeye çalışan erkeğe de lanet olsun. hz muhammed (sav).
Hormonsal bozukluk yaşıyordur.
Belki bir drag queen olabilir.
Kim ne derse desin; Alışılmışın dışına çıkarak kendisine biçilen rollerden sıyrılan güçlü ve bakımlı erkeklerdir.
Siz daha babet giyerken "acaba çevrem ne tepki verir, kankilerim bana top der mi" diye düşünürken böyleleri başkarının fikirlerini önemsemeyecek kadar kendilerine güveniyorlar.

Yani beyler böyle olmak cidden çok mu zor sizin için?
görsel