bugün

gelecek, bir gün gelecek!.
en yaygin kod adi yesil olan Kisi. Hakkinda yazilan kitaplarda bir kahraman gibi bahsedilmesi ve turk devletinin boyle kisileri gercekten kullamis olmasi turkiye icin uzucu.
17 bin kişi beyaz torosa nasıl sığar ? sorusuna cevaptır . (bkz: beyaz toros)
90'lı yıllarda faliyetleriyle gündeme gelen en sevdiğim derin devlet adamı. bir daha gel samsundan.
haklıdır.

https://pbs.twimg.com/med...CGGrXuLW8AAuD9I.jpg:large
"Ben Abdullah Öcalan'ın yanına kadar gittim, orada onu öldürmek için tam 3 ay bekledim. 3 ay hainlerle yaşadım, yılan yedim böcek yedim. Artık sabrım kalmadı ve Jitem'den bana bu emri veren albayla irtibata geçtim "Neyi bekliyorum efendim, bu emir ne zaman gelecek?" dedim. Albay bana "Emir büyük yerden, öldürmeden geri geleceksin." dedi. Duyduğum laflar karşısında fenalık geçirdim. Ben para için değil binlerce askeri öldüren soysuzların hesabını kesmek için bu görevi üstlendiğimi bildirdim Jitem'ci albay'a. Bana ömrün hapiste çürür dedi, sonra ona dedim ki "Birazdan apoyu öldüreceğim, sonra seni ve sana o emri veren makamdakileri." Bunlar devletin bütün birimlerine sızmış. Apoyu öldüremedim, o gece dağ kadrosunda bir tane hain olduğunu öğrendim telsiz'den. Herkesi sorgulamaya başladılar, yakalanmam an meselesiydi. Apo'yu alıp götürdüler kamptan. Gece olunca zar zor ayrıldım kamptan. Ve giderken şunu yazdım "Yeşil bir kere geldi, bir daha geldiğinde hiçbiriniz yaşamayacaksınız!" Türkiye'ye gelemedim, hain ettiler beni. En çok zoruma bu gitti, milletimin beni hain bilmesi.."

Mahmut Yıldırım(Yeşil)
Umarım birgün beyaz torosuyla yeniden piyasaya çıkıp tbmm'nin kapısını çalar.
Beyaz toros akımı başlasa keşke be reis.
(bkz: kürt horror story)
türkiye devleti'nin kara kutusudur. zaten olmaması da imkan dahilinde değildir. jitemin cinayetlerinin bi çoğunda bu adamın parmağı vardır.

ama olur da bu adam, binbaşı ahmet cem ersever gibi konuşmaya başlarsa, yer yerinden oynar, maskeler düşer.

öldü iddialarına gelince.

kimse bu kara kutuyu öldürmez. öldüremez. bu devletin arşivini yok etmek demektir.

hatta 90lı yıllarda kürt ve komünist aileler yaramazlık yapan çocuklarını "seni yeşile veririm bak!" diyerek korkuturmuş.

bi bakıma bu adam kürtlerin ve komünistlerin korkulu rüyasıdır...
Kürt ve komünistlerin korkulu rüyası kahraman ve reistir. Beyaz torosuyla dağda milletin ağzına etmiştir. Helal olsun reise. Adamın dibidir.
kürtlerle dalga geçilmek için kullanılır. ama örnek alınacak birisi değildir.
Kıymetlimizdir, büyük ihtimalle öldü ama hatıralarını hep yaşatacağız.
Yeşil sadece bir renk değildir.
keko savar büyüğümüz. rahmetli olmuşsa bile onun misyonunu tamamlayacak kişiler muhakkak olacaktır.
Büyük bir efsanedir. Evet.
görsel
kürtlerle samimi ilişkilerde bulunmuş zaza bir abimizdir. kimbilir nerelerdedir.
özlenendir. (bkz: kod adı sakallı)
Neredesin ay yüzlüm?
Kod Adı;
(bkz: eşeksikeni siken)
https://www.youtube.com/watch?v=WOOMwJWSEZU
reyiz ölmedi.

https://scontent-vie1-1.x...e2bb1b572&oe=56569751
(bkz: gönlüm hep seni arıyor neredesin sen)
Geri dön ve yataklarinda katledilen polislerimizin intikamini al reyiz.
(bkz: yalnız benim için bak yeşil yeşil)