bugün

2 kemalist ara keliği müslüman olmadıklarını beyan eden islam müslüman düşmanı 2 ahtapot yazarımsının versusudur. acil bi durum olursa arbutus gelir yalamaya başlar teorisyenin durumu olursa abüüüüü bi durum mu var abüüü der. sana alemde olmaları sadece islam düşmanlığı içindir ama biz bunlarla top niyetine oynarız sonra şutu çeker hasıl oldukları yere göndeririz. evet..

görsel
--spoiler--
abüüüüü bi durum mu var abüüü der. sana alemde olmaları sadece islam düşmanlığı içindir ama biz bunlarla top niyetine oynarız sonra şutu çeker hasıl oldukları yere göndeririz. evet..
--spoiler--

emme gömme durumları siz badecilerden sorulur. bizim ne haddimize? olum ben sana tekken eline veriyorum. arbutus reis seni ezelden beri büküyor zaten. sen top gibi oynanmaya mahkum bir civeleksin. islam düşmanı hede hödö. dindoş yine mağdur olmuş. malum ünlü arap kişilik gibi bir günü azıcık badeyle geçir o zaman lol. azıcık bade diyeti yap frenk. bu aralar kilo almışsın hayli lol.
Madem bu iki arkadaş islam düşmanı; o halde onlarla ya delikanlı gibi savaşacak ya da onlara hakiki müslümanların çirkin değil güzel ve delikanlı insanlar olduklarını göstereceksin değil mi Lukıs'çığım. Düşmanı da dostu da kendimiz yaratırız. Etki tepki meselesi... Doğruyu konuşmak ve yiğit olmak islamın temelidir. Ölsen, yatırıp kesseler de doğru olmalıyız. Bu yazarlar vatanımın evlatları. Benim milletimin ateisti bile başka milletlerin insanından üstündür gözümde.
helal olsun sana cedidacer. fakat yazdıkların fazla insanca. frenk tehlikeli bir virüs olduğu için bunu anlayamayacaktır.
sende hristiyan dölüsün dlyaprak seni.
nerden biliyorsun benim telim vestel marka boynuzlu seni.
vestel'in telefon ürettiğini de salepçi frenk'ten öğrenmiş olduk. olum bu akapeliler, ampülü uzun adam icat etti sanıyorlar lan ahahahh. bu ne ki daha? uçağı bile akape icat etmiş bunlara göre. şu cehalet ne komik şey ya. farkındalık sahibi olanları güldürebilen tek şey. * tarikatlarda bade yudumlayacağına azıcık genel kültür çalış frenk. şu bade hevesine ara var. her şeyin fazlası zarardır ulen. *