bugün

(#39960801)

Sonuç itibarı ile buraya yazanlar da insan. Her ne kadar bazılarına bu nitelemeyi yüklemek biraz zor olsa da durum böyle.
O sebepten, takıntılı mal da var, sırf eksilemek icin bir yazarı takip eden de.

Hatta, daha dün mü ne, sözlükten dusman edindiğimi ögrendim.
Bak, sözlük ve düşman.

T: bir adet Uludağ sözlük yazarı.

Edit: evet, o gelenek gibi bir saçmalık. Fakat, Sadece ilk başta neden eksilendigi merak edildiği icin giriliyor o yazılar.
Dışarıdan çok şapşik, çok minnoş gibi görünür ve varlık minvallerinden birisi de gerçekten budur. Aynı zamanda hırçın, huysuz tavırları altında dingin bir asalet ve düşünce gücü yatar.

T: demek dışarıdan kıro olarak görünüyorum... Silikon değil. Ve ağlarsa sarılırım.
Zekasiyla ve üslubuyla Hemen göze çarpan yazar. Ne yaptım takip ettim.

Güzel yazıyor.
sevdim gibi. sayfasına sandalye çekeceğim.

iyi yazılar sayın kendini bilen yazar.
http://www.uludagsozluk.com/e/39911262/

bu ilk bira teklifim değildi size beyefendi..

teklifimi tüm sözlük önünde tekrarlıyorum hatta istanbula dönünüz fişna-votka‘nız benden..

değişik varlıkları her dayim sevmişimdir cınım ben..

öptüm kib bye.s.s.
ümstad bu nece yazıdır beyle. okur iken kör oldum.
(#39910994)

Eline sağlık. Değdi.
tiamat rumuzlu organizmayı hoplatmış olması bile gönülden bile hoşgeldin i hakediyor.

iyi yazmalar.
sözlükteki bir paraz- iti havaya atıp düşene kadar yedi kere geçirmiş yazardır. tebrikler niki zor yazılan arkadaşım. başarılar.
Bu nickleri nerden buluyorsun dedirten yazar. Hoşgelmiş sefalar getirmiş.
Bir zavallı tarafından taciz edilen sözlük kullanıcısı. Tanımıyorum.
rahatsız ettiği sürece rahatsız edilecek yazar dır .

umarım dersini güzelce almıştır .
Rahatsız edici trollere takılmadan yazmaya devam etmesi gereken yazar. Hoş gelmiş.
7. nesil bir yazar olarak yazıyorum ! sorgusuz sualsiz gönül rahatlığı ile donuza alabileceğiniz türden bir kişi dir .

yazar diyemiyorum çünkü !

vakit kaybından kurtulmuş olacaksınız .

vakit çok kıymetli çok .

böylelerin vaktinizi heba etmesine müsade etmeyin .
Bir yazar. Yeni gelmiş. Gitmemiş olarak bile dönüşüyle yenilenen ve müşerref kılan bir teşrif kaynağı. Lütuflarınızı alıp yanımıza sükunetinize sarılıp uyuyoruz efendim.

Hoş geldiniz, asildaşım.