bugün

Abi gurcalayıp durmayın yav..

Ayrıca entrylerin sondan başa doğru sıralanması da hiç hoş olmamış.
açık oylama tasarımı butonlarında değişiklik yapılmıştır. acilen eski haline gelmelidir. açık oylayacakken, yanlışlıkla eksi veriyorum lan. swf.
Hiç beğenmedim eskisi daha güzeldi. Güllaca döndü sözlük. Bir nar taneleri eksik üzerinde. Gene eskisi gibi olsun kesinlikle.
Zaten kullanılmayan oylama butonu hiç kullanılmasın diye yeni bir güncelleme yapılmış. Keşke batının iyi yanlarını aldığımız gibi ekşi sözlük'ün de iyi yanlarını alsaydık. Ekşi'de ne var ne yoksa aynısını koymaya gerek Yok. Hali hazırda Uludağ'daki oylama sistemi ekşi'den daha iyiydi.
Bu ne ya? Ekşi sözlüğün aynısının tıpkısı, bir o fıstık yeşili olayı yok ki olmasın zaten kusmuk gibi duruyor.. ama yinede yapmayın etmeyin.

"Sen uludağ sözlüksün, sen sen ol! neden başkasını taklit ediyorsun?!"
Yeni tasarımdan sonra dengesi şaşan, özel Mesaj gönderiminde ve alımında sıkıntılar olan sözlük..
En kullanışlısı pc den bile iyidir.
Tasarımıyla oynanmaya başladı yine.

görsel
moderatörlerin bu aralar canı çok sıkkın galiba. alışveriş yaparken hangi giysiyi seçeceğine karar veremeyen kız modundalar.
iyice kanser etmeye başlamıştır.
istemiyorum kardeşim www ile bağlanmak.
Yeni tasarımıyla göz bozan bir sözlük..
bi kötü alışkanlığımız bu vardı onu da aldınız elimizden.

tanım: kötü güncellemeye maruz kalan sözlük.
Bok gibi olmuş mobil site. Allah belanızı versin. Logoya tıklıyorum gündeme geliyor bu ne saçmalık. Öncekinin nesi vardı amk.
görsel

Moderasyon adı altında bir grup tarafından gece saatlerinde yalnız gezdiği için ırzına geçilmiştir. Olayla ilgili soruşturma başlatılmadan üstü kapatıldı. Zanlılardan adının i.G olduğu öğrenilen kişi, uzun süredir bunu planladıklarını itiraf etti. Savcı yapılan incelemede , sözlüğün herhangi bir direniş göstermediği için, rızası var olarak kabul etti.
Niye kurcalıyorsunuz zall bey? Yapmayın lütfen. Sözlükten mi soğuyalım? Eski hali güzeldi, bu çirkin olmuş.
güncel Önemli Başlıklar