bugün

O ne kötü şekerdi ya, o ne iğrenç şeydi. Sınav başlamadan önce şunu yiyip kendime geliyim dedim ama yemez olaydım. O kadar para veriyoruz ÖSYM düzgün bir şeker yap bari lan.
görsel
görsel

işte suradaki mavi olanlardır. konsantrasyonu bozar. bence tuzak.
(bkz: matrix)
neredeyse hiç kimsenin beğenmediği naneli şeker.
bu şekerin tek seveni benim, öyle ki sınavdan önce umarım yine mavi şekerden verirler diye geçirmiştim içimden. * evet sınava hazırlanmaktan ota döndüğüm için en büyük eğlencelerimden biri tabi.
akciğerlere girene kadar nefesi hissettiren şekerdir. * *
doğrusu ösym'nin verdiği mavi şekerdir. zira aynı şeker kpss'de de ygs'de de hatta ve hatta jandarma astsubay sınavında bile var.
özellikle kpss'de sarı şekerden önce tüketilmemelidir.
ece erken'in lys'ye girme durumudur. yoksa şeker denmez lan ona sümük gibi bir şeydi. sarı siker.
Her defasında kutusuyla beraber sıranın altına bıraktığım küçük öğrencilere armağanımdır. Bir de dua beklememe sebep olan durumdur. Şeker muhabbetinden sonra iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim şimdi.
Kesinlikle önce yenilmemesi gereken şeker. Sarı> pembe> mavi
Muhtemelen mentollüdür. Olips'se kesin. Naneli diyen var garip. Bırakın olm siz okulu. Bizim zamanımızda yoktu bunlar. ibne ösym.
TUzaklı şekerdir. Yemeyiniz efenim kırmızıyı seçin.
Liseli ergenlerin zoruna gitmiştir.
mentol aromalı şeker, vişne(çilek) den sonra limondan önce kullanılması önerilir.
B şıkkıdır.
Lys ye girmiş yazarları gösteren turnusol şekerdir.