bugün

odtü iktisat olarak sonuçlanmıştır.
bir çok öğrencinin 'anne olmadı kısmet değilmiş.', 'bi daha ki bahara kısmetse.', 'hayırlısı böyleymiş.' gibi duygusal içerikli cevapları vermesine neden olan sonuçlardır.
bilkent üniversitesi makine mühendisliği. *
görünce 'I told yoouu' diye bağırdığım sonuçlardır. ben çok mutluyum ya.
bütün üniversite başlıklarının hortlamasına neden olmuş sonuçlardır.
anladığım kadarıyla en düşük yere ben yerleştim. erciyes gazetecilik.

ulan sözlükte ne dehalar varmı. tıp fakülteleri, elektrik elektronik, endüstri mühendisliği falan.

işin garip yani hepside boğaziçi, hacettepe, odttü falan.

kıskanmıyomda şaşırdım yani.
sevinçten ağlatan sonuçlardır.
üzüntüden ağlatan sonuçlardır.
yeditepe üniversitesinin beni beş sene beleş beleş okutacağını gösteren sonuçlardır. en büyük hayalim olan radyo televizyon sinema'yıokumaya gidiyorum. mutluyum, sevinçliyim. umarım okula da birinci girmişimdir de dışarıdan burs şansım daha fazla olur.
Oxford üniversitesi(uzaktan eğitim) kazanmış olmanın vermiş olduğu gurur.
ingiltere kralicesi elizabeth i ağlatan sonuçtur. * * *
"uludağ sözlükte uludağ üniversitesine yerleşen kimse yok mu lan" dedirten sonuçlardır. Ben varım ve her türlü mutluyum. Hem uludağ, hem tekstil, hem birinci öğretim. Oh mis.
eskişehir anadolu üniversitesi, sanat tarihi gibi bir sonuçtur.
itüye aktığım sonuçlardır.
sao paulo üniversitesi - kahve yetiştiriciliği

gibi bir sonuç çıktı biz de anlamadık.
boğaziçi üniversitesi - moleküler biyoloji ve genetik.*
ilkokul 4. sınıfı kazan..dım.
karın ağrısı yaratabilme olasılığı yüksek tansiyonu olanların sonuç kısmına girmemesi lazımdır.
girerse (bkz: server is too busy)
Atatürk Üniversitesi - Hukuk Fakültesi

Geçen seneki sıralamaya göre 7 bin kişi vardı aramızda ama kavuştuk çok şükür.
arada 8 bin kişi olmasına rağmen ankara- iktisat ı getiren sonuçlardır, ne diyelim hayırlısı...
Beni üniversiteli yapan sonuçtur. Ayrıca sıralama düştü denilsede aramızda 200 kişinin bulunduğu istediğim üniversiteye yerleşememdir.
uludağ üniversitesi türkçe öğretmenliğini kazanmaktır.
erciyes tıpa gelen genç ergenin babayı görmesine neden olan sonuçlardır acıyorum oğlum sana .
çanakkale üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümünü kazanmam suretiyle ağlatmıştır.

(bkz: ben istanbula gidecem)
beklenmedik bir yer, hayal kırıklığı şehir yüzünden ama çok güzel bir bölüm.*
güncel Önemli Başlıklar