bugün

yarın saat 15.00 da uyanıp öğrenmek istediğim sonuç.
milyonlarca gencin önündeki birkaç yılın yol haritası olacak sonuçlardır.

herkes için hayırlısı olsun.
bugün saat öğleden sonra 3te açıklanması öngürülen sonuçlardır. yeni okullar yeni yerler keşfetme heyecanına kapılmış bir sürü genç çıkacaktır meydana. sevinçten ağlayan olacaktır.
(img:#129469)

lan? *
heyecandan uyutmayandır.

he la he liseliyim.
ölümüne merakla beklediğim sonuçlardır.
daha açıklanmadan bu sayfa dolduysa, saat 15.02 gibi vaziyeti düşünemiyorum bile dedirten sonuçlardır.
fc barcelona ile sahasında oynayan bir takım düşünün. 1. dakikada 1-0 öne geçsin. geri kalan 89 dakika boyunca da konsantrasyonunu koruyup canhıraş bir mücadele vererek katalanların dalga dalga gelen akınlarını karşılasın. tam 90. dakikada yan hakem saha kenarına yaklaşıp elindeki tabelayı kaldırsın ve tabelada ' 5 ' rakamı görülsün.
işte o 5 dakikanın stres ve heyecanı içerisinde beklenen sonuçlardır. her şeyin hayırlısı olsun ve inşallah fc barcelona karşısında 3 puana uzanalım.
bir ibnelik olmazsa yarın açıklanacak sonuçlardır. bir orospu çocukluğu yapmazlar yine umarım da herkes hakettiği şekilde alır sonucunu. kimsenin emeğine yazık olmasın, 1 yıl daha? aman diyeyim.
lan bu sefer de puanla yerleştirdiler diye bi dedikodu çıktı hadi hayırlısı. ebemizi sikmeden açıklasalar şaşardım.
saat 15:00 de sınav sonucu açıklayan zihniyeti anlamakta zorluk çekiyorum. ulan cuma namazından sonra değil de önce açıklasanız nolurdu, tamam merak etmeyin yine giderdik cumaya. böyle yapınca herkes cumaya gidip dua edecek tabi. *

edit: sözlükte ösym den elemanlar var, laf ettik mi eksiliyor *
belki de eski sevgilinin sizi arama sebebi olur ha gençler?
15:00 da öğrenilemeyecek sonuçtur çünkü server is too busy...
merakla beklediğim sonuçlardır. az çok neresi çıkçağını tahmin ediyorum ama yine de heyecanlandırıyo işte melet.
bugün saat 15:00 itibari ile açıklanması beklenen sonuçlardır.
5 saat sonra açıklanacak sonuçlar. genç arkadaşların, aksi bir sonuç halinde üzülmemesi gerekendir. henüz yaşları genç, şahsımın sınava girdiği yaş düşünülürse bir sene daha harcayıp daha iyi bir puan alabilirler.
benim gibi yaşı ilerlemiş ve eski heyecanını kaybetmişler içinse ya güneşe çıkma ya da gölgelere saklanma kararını doğuracaktır.
heyecanla beklenen sonuçlardır. şaka lan şaka üniversiteye gireli çok oldu sadece zevk için girdik lys ye. acaba 7.800 lük bir derece varken nereye girebilirdim lan.
son anda yaptığım tercihlerin sonuçlarıdır. eğer yazdığım 11 okul içerisinden herhangi birisi olursa aklımı yitirebilirim.

edit: galatasaray da fransızca siyasal da tutmadı hala akıl sağlığım yerinde.
tercihleri son anda yaptım.. ve tercihlerimden biri tutarsa haberlere çıkarım.. *
16 tane tercih yaptım ve en kötüsü 15 binden alıyor.
benim sıralamam kaç? 100bin.
tutmazsada sağlık olsun. seneye şansımızı bir daha deneriz hukuk ve pdr için. nasıl olsa puan azalmıyor.
bu sene ygs birden çok zor gelince heyecanlandık kötü gitti herşey.
umarım seneye daha iyi bir puan yapıp hukuk kazanırım sevgili sözlük. dua edin benim için.
bu sene geçti artık *
edit: televizyona çıkamayacam.
liseden yeni mezun olmuş taze kanların bir umutla beklediği ve geleceğe dair adım attığı bir sonuçtur.

* sonuç bekleyen kardeşlerime hayırlısı olsun.
açıklanmasına 4 saat 8 dakika kalmış sonuçlardır.

gergin bekleyen tüm mağdurlara gelsin efendim ;

http://www.youtube.com/wa...v=9Xvn_Ku55cI&ob=av2e
heyecandan midede kelebek uçurtan ve açıklanmasına 4 saatten az zaman kalmış sonuçlardır.
gelecek hayatınıza yön verecek sonuçlardır.
2 kere üniversiteye yerleşmiş biri olarak ilginç bir heyecan yaşama sebebidir.
dershanelerin kazanması ile sonuçlanan bir durumdur.
nedense beni bi türlü heyecanlandırmayan sonuçlardır artık alışkanlık oldu sanırım bişeyleri beklemek diye düşündüren olası mersin sonucu çıkacak tecih sonuçlarıdır. saat üç gibi açıklanacakmış bekleyelim görelim efendim...