bugün

kahkahalarla hoş bulmuş yazardır.
güzel bir nick seçmiştir.
#7803373 cehenneme hoşgeldin dediğim. çok fena ve muhteşem cool/karizmatik yazar. über zekası da ayrıca takdir edilesi. aman ha pusudaki avcılara dikkat et derim tertip...
bilgisi olmadan fikri olmayacağını taahhüt etmiş, aklı başında, efendi, akıllı uslu lord. * *
sahte peygamber ve aynı zamanda falcı ve büyücü olan şerrizaman said nursi nin müridi sözlük yazarı.

"Ey iman edenler! Uyuşturucu/şarap, kumar, tapılmak için dikilen taşlar, fal okları şeytan işi birer pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz." (maide 90)
"benim diyeceğimi stephen hawking dedi" kelimesinin neresinin anlaşılmadığını merak eden yazar.

(bkz: said nursi nin mucizeleri/#9615749)
ah ah, itü sözlüğün müdavimidir kendisi yamulmuyorsam bir keresinde itü'yü bırakacağım demişti yani bir süre yazmamak. şimdi burada cihad yapıyor herhalde. *
sevgilerle kedilere pisi pisi diyen bebek.
itü sözlükte bir süre kafa dinleyip burada aynı kafalara denk gelmiş yazar. sanırım uzaklaşsamda kokusu burnumdan gitmiyor.
(#11436300) böyle tahrik edici cümleler yazarsa tahrik edici cümleler duymaya hazır olmalı.

öyle kız diye falan kibar olmak gibi bir girişime girmem. hakaret, küfür etmeden yazarım sen de bön bön bakarsın.

yok bu sefer, o eskisi gibi aba altından sopa gösterdiğimi falan sanma. her şeyin bir sınırı var.
(bkz: yavaş yanaş saçın başın dağılmasın)
itü sözlük te de aynı nick ile hesabı olan yazar. kankamdı lan hatta. çaylaklığım bitsin, selam vereceğim kendisine. yabancı memlekette tanıdık görmüş gibi sevindim. *

edit: haksız yere çaylak edilmemin ardından kendisiyle hasret giderdim. hemşehri gibisi yok.*
(#13080430) entry sini mantıklı bulduğum yazardır.
(#13082495)
kitabın ortasından konuşan, klavyesini sevdiğim yazar...
(bkz: sen okuduğundan bunu mu anladın)

(bkz: cami yapıp kadın sığınma evi yapmayan hanzo)
yasa kadın sığınma evi yap demiş hiçbir belediye yapmamış, ama aynı belediye cami yaparken göbeğini kaşıyan adam gibi oturmuş. sonra gelip bir de kapak işine girmiş. peh peh peh.

yazılarıma alt yazı koyucam hacı.

ha orta mahalle camiye yardım toplayan sevgili abilerimizden sığınma evine yardım lafını da duysak noel babalar sevınse. ho ho ho.

saçma insanlarla kih kih kih diyalog kuran yazar. bu da tanım.

karısını döven adamlar camiye gitmiyor yani. elhamdüllilah müslümanlardır hacı. yani türkiye'nin yüzde 98'i olduğuna göre.

yok la yoksa onca kadını %2'lik kısım mı öldürüyo.

tespite gel
paso dayak yiyor deyip bir de dayağı alaya alan yazarların HEDEFi OLMUŞ YAZAR.

yok artık. ben bu kafalarla aynı oksijeni soluyorum bir de.

YANi DÜŞÜN AHAHA DAYAK YiYOR DiYEN ADAM DA AKCiĞER SOLUNUMU YAPIYOR BEN DE. AMA O OKSiJENi NASIL YAKIYORSA iÇERiDE BÖYLE BiR YAŞAM FORMU ORTAYA ÇIKIYOR.

SON OLARAK BAYAN BiRi VARSA O DA SiZSiNiZ. ZiRA EPEY BAYDINIZ. HA CiNSiYETSE KASIT BAYAN DEĞiL KADIN.
zırvalama üstadı insanların eleştirdiği yazar.

neymiş efendim, camii kadın sığınma evlerinin yapılmasına engel olmuyormuş, hasstir. ulan türkiye de 100 nüfuslu yere 500 kişilik camii yapılıyor. en ücra yerde bile cami var. para harcanıyor, lüks olsun, güzel görünsün diye. üstelik bunlara belediye de hiç çekinmeden katkı yapıyor. buralara harcanan para başka şekilde kullanılmaz mı, elbette kullanılabilir. bu kullanım alanları arasında ilk sırada gelenlerden birisi de hiç şüphesiz kadın sığınma evleridir. bu kadar cinayet, yaralanma varken kadınlara yönelik, bunu görmezden gelip camii yapılması sırf dini inançlar üzerinden prim yapmaya çalışmaktan başka bir şey değildir.kadın sığınma evi yapacağına gidip cami yaparsan, para harcarsan onu için elbette sonuç olarak camii yapımı kadın sığınma evlerinin yapılmasını engel olmuş olur. daha bunu bile düşünemeyen insanlarla gelip tartışıyorum, lord tartışıyor; yazık, valla yazık bize lord.
bizi çok güldüren yazardır. ama sadece güldürür, güldürürken düşündürmez. boş ve neyin sempatizanı olduğu belli yazardır.
kendisine bir video armağan ediyorum.

http://facedl.com/fvideo....a-avlarlar-pkk-serefsizle
kürtçe diye bir dil, kürt diye bir ırk var dediği için terörist ilan edilmiş yazar.

galilei gibi davranacağım, dün ya dönüyor ben yok desem de.

hatta size müthiş haberlerim var. lazca diye bir dil ve laz diye bir ırk, hatta ve hatta .çerkez, ermeni, abhaza diye bir ırk da varmış lan.

bir de ne öğrendim biliyor musunuz? ay duyunca sinirlerim boşaldı. sen ingilizce diye bir dil ingiliz diye bir ırk varmış ya.... ay bak hala ellerim titriyor.

zekanızı test ettiğimize göre;

gelelim asıl konuya.

ben tek bir nazi tohumu kalmayana, kafanızda ki rijit travmaları yıkana kadar size sizden başka ırkların var olduğunu hep hatırlatacağım.

vay arkadaş ne oluyor size...kendinize gelin.

nerede sizin "çanakkale savaşında düşman askerine yardım eden millet" olma özelliğiniz.

"ama benim vatanımı bölüyorlar".. vatanseverlik iyidir. ama "köpeklere verelim, yakalım, yıkalım, parçalayalım" demenin adı vatanseverlik değil.

bunun adının ne olduğunu söylemeye dilim varmıyor.
itü sözlük den kesin dönüş yapmış gibi. Kendisini çok zeki zanneden kibirli, ateist bir yazardır. Zeki değildir demiyorum ama nöronlarının kapasitesini abartıyor bazen. Ve kendi nick altına yazması, ilgi çekmeye çalışan liseli ergen kızlara benzemek anlamında, kendisine yakışmıyor.

Ulu sözlük, itü gibi kibirlenme meydanı değil. Yazıp geçersin. Laf ebeliği, üste çıkma kaygısı burada pek olmaz. Sen yazacaklarını yaz, geç. Oylanmıyor olmasına bakma. Burada oy pıtırcıklarının sayısı da itü ye göre azdır. Bırak milletin zekasını da yazacaklarını yaz. Herkesin söyleyecek bi şeyleri var ki yazarlık yapıyor. Söyleyeceklerini açacağın başlıkların altında yaz, sonra da yazılanları oku geç, takılma. Ve kimsenin zekasını tenkid etmeye kalkma. Çok feci had bildirirler, ne olduğunu da anlayamazsın sonra. Yani bence. Açık mektup gibi oldu ve belki biraz nazik değil gibi bu entry ama kusurumuza bakma.
iyi bir insandir derdi vardir ve derdini anlatmak istemektedir
buraya fazla yazar. burada takılmamasını isterdim ama kalkıp da burada yazma, sana yasaklıyorum burayı demek de olmaz ama takılma buraya, aklını başına al diyeceğim yine de. *
(#13218604) neden ibaret ki dediğim yazar.

Saçma sapan yöntemlerle '' bak gördünmü biz bu kadar benziyoruz'' diyerek evrim teorisini savunmaktansa

bu olayı sadece maymundan farzetmek daha yararlı olacaktır.
sağol ama boşuna zahmet etmişsin dediğim yazar.

evrim teorisi hakkında yorumuma ispanyollar benzetmesi ile cevap vermiş. işte sizin bu espiri anlayışınzı hiç sevmiyorum.

elle tutulur hiç bir gerçek tarafı olmayan bir teoriye bu kadar inanıyorsunuz ama sırf allaha inanıyor diye insanlara demediğinizi bırakmıyorsunuz.

not: son yorumum şahsi değil geneldir.