bugün

iyi bir yazar daha entrylerini okumak nasip olmadı daha. bursalı olması artı puan zaten bir bursalı iki izmirli, adamlar açık görüşlü arkadaş, bu yazar anlaşılan kendisini geliştirmiş. kendisine selamlarımı gönderiyorum ve akabinde amerikan filmlerindeki gibi ''hey adamım kendine iyi bak'' diyorum.
Sözlüğe ısınıp tecrübe kazandıkça açılan yazar. Birkaç ay sonra entryleriyle tüm sözlüğün dikkatini çekeceğine şüphe yok.
beni gay sanmis yazardir. oha abicim.
derdime ortak oldu sagolsun, kusuruma da bakmasin *
pi yazar. 3,14 den sonrasını biliyor mu şüpheliyim ama.
kendisine, ailesine ve sevdiklerine iyi bayramlar dilediğim yazar.
kendine has bayram kutlama stili olan yazar. kendisine buradan geri bildirimlerimi iletiyorum.
bayram tebrikleyen hoşgörülü bir yazar.

sekizinci nesil siliğim o sebeple yeni değilim ama yine de hoş bulduk.
(#21619999)

bayramımı kutlamış duyarlı yazar. güzel bir bayram geçirmesi dileğiyle. *
(#21828647)
güldüm kendisine * başarılı gidişat. güzel karakter. eksiksiz yazar.
Maydanoz reçeline tersten ekmek banmış bir yazardır. Muhabbetine doyum olur hatta sofradan aç bile kalkabilirsiniz.
akp dünya temsilcisi. cinsiyeti bilinmez, önemli de değil zaten. bilimkurgu zihniyetli akp takımının biletli seyircisi, ücretsiz uygulaması...
seri açık oylayan çiçektir.
Konuştuğum kadarıyla iyi bir yazar.
edit: sohbeti iyi bir yazar.
edit2: çaylak olmus. yakında inşAllah aramiza döner.
edit3:geri dönmüş.hoş geldin.
siyasi görüşlerinde pek haklı yazar.
Adamın dibi.
adamın dibi olan yazardır. kafa çocuk. askere bi gidip gelsin evlendircez
(#25694872) Evet, hemen sil onu arkadaşım, başkaları için donuza alma sebebi olabilir.*
yardımsever ve iyiniyetli yazar. yaşına göre çok bilgili ve tecrübeli.
dogum günüde kutlu olsun.
iyi yazar.

sanırım hep asker olmak istedi ama bir türlü olamadı.

şu arkadaşı herhangi bir ülkenin ordusuna alsalarda rahatlasak.

edit: olamadı demişim yanlış oldu. öğrenciymiş asker olacak. tebrik ederiz şimdiden.
iyi yapıyor, yazıyor.

mantıklı yazar.

Kuvvetler hakkında bilgiler veriyor tabii ben kaşınmaya başladım alerjim var bilgi entry'lerine ama yine de iyi iş çıkarıyor.

Aseksüel olmayan yazar.
ülkelerin askeri teçhizatları konusunda sözlüğe yüksek dozda bilgi veren yazar.

merak ettiğim şeyse türkiye nin askeri teçhizat ve donanım bakımından avrupada ve dünyada ne durumda olduğudur. yani kimden öndeyiz kimden gerideyiz anlamında. bu konuda bir entry girerse çok makbule geçer.
http://www.trmilitary.com a takmış yazar. habire ordan sözlüğe copy paste yapmakla meşgul.
Kafayı silahlı kuvvetlerle bozmuş yazarımsı...
la bi git demek istediğim yazar.
ordu fetişişti yazar.
2 gündür yorulmadan, sıkılmadan entry kasıyor ordular hakkında.