bugün

Cityn chelsea karşısında kaybetmesiyle epl kurulduğundan beri ilk kez şampiyonluğa uzanmış takım. Klopp hariç sevilecek bir tarafı yok benim için. Onun adına sevindim.

görsel
30 sene şampiyon olamamasına rağmen şu an manu'nun sadece bir şampiyonluk gerisinde olan takım.
City ve chelsea kumda oynarken liverpool vardı.
şampiyonluk geldi çıldırın!

virüs grip zart zurt bize engel olamaz, o sene bu sene demiştik.
Sonuna kadar hak ettiler 23 puan fark var city ile aralarında.
30 yıl sonra gelen şampiyonluk büyük camia, köklü kulüp, bu sene ayrı bir sekilde fazasıyla hakkettiler, gecen sene sans yanlarında olmadı daha doğrusu citynin yanında oldu, klopp farkı hakkettiler.
Mina goruk kloop basgan.
şampiyon...
You will never walk again.
Congrats.
Şu anda orda olmak vardı anasını satayım.
bir entry girdik eksilemeye başlamışlar hemen. beşiktaşlı kudurması diye tahmin ediyorum. covidseverler de olabilir, hani grip dedik ya.

kaderde varsa kudurmak, yapacak bir şey yok kudurun. bu takım rakiplerini üst üste koydu, onların da üstüne cavit-19'u koyup şampiyon oldu. engelleyemediniz.
30 senelik hasreti bitiren takım.
şampiyon takım.
kelin toplama takımının londra'da chelsea'den küsküyü yemesi sonucu, ligin bitmesine 7 hafta kala 23 puan farkla şampiyonluğunu ilan etmiştir.

böyle de güzel oldu, ama ben haftaya toplama takımın kafasına vura vura şampiyonluğunu ilan etmesini çok isterdim *

jose mourinho ile birlikte dünyanın en iyi manager'i olan jürgen klopp, liverpool'u 30 yıl aradan sonra ligde şampiyon yaparak, çok büyük çok önemli bir iş başarmıştır.

liverpool ingiltere'de manchester united ile birlikte en büyük, en özel iki takımdan biridir, onlar birbirinden çok nefret etse de - sanırım kırmızı'dan olacak - ben her iki kulübü çok seviyorum. *

kalan maçları eğer liverpool salmazsa çok önemli rekorlara imza atabilir..
30 yıl sonraşampiyon olmuştur.

https://www.ntvspor.net/f...ef51ecba8199316d871ae83/1
jürgen klopp: "machester city maçını izledim, böyle mükemmel oynayan bir takımın 20 puan önünde olduğumuza inanamıyorum" dedi. bu sezonki lfc nin özeti budur.

t. a. arnold: sağ kanadı yatak odası gibi kullanan ergen. barca maçındaki korner olayı, frikikleri ortaları ile daha bu yaşında efsane oldu.

a. robertson: t. a. a nın sol versiyonu. 2011 de attığı twitle başarısının sırrı saklı.

mane: adam bitmiyor, tükenmiyor, bir nevi ciğersiz.

v. v. dijk: koca sezonu 1-2 hata ile kapatan duvar.

j. henderson: gerrard' dan bayrağı devralan adam. dakikalarca topun liverpool yarısahasına geçememesinin sebebi.

ve diğerleri: klopponun elinde gün gün büyüyen, bir arada oldukları sürece başarılı olmaya devam edecek bir düzine topçu. ancak hiç biri liverpooldan ve kloptan büyük değil. takımdan ayrılacakları gün başarılı dönemlerinin son günü olacaktır.
Şu anda iyi oynayan takım.
dün gece anfield'te yapılan premier league şampiyonluğu kupa töreniyle 30 yıl sonra tekrar lig şampiyonluğu kupası kaldırmışlardır.
arka arkaya 3 sezondur evlerinde lig maci kaybetmediler.
2019 - 2020 premier league sezonunu 99 puanla bitirip klüp rekoru kırmışlardır.
yarın türkiye saati ile 18:30 da community shield mücadelesi için federasyon kupası sahibi arsenal fc ile karşılacaktır.
yanlış bilmiyorsam ingiliz bir futbol takımıdır.
başıma bir şey gelmeyecekse sempati beslemediğim takımdır. en itici duyarcı sosyal medya tayfasının takımıymış havası var.

chelsea'ciyik.
blackpool ile yaptığı hazırlık maçında 0-2 geriye düşmesine rağmen 7-2 kazanmış takım.
30 milyona dünyanın en iyi orta sahalarından biri olan thiago'yu bağlandıktan sonra wolverhampton oyuncusu diogo jota'yı da kadrosuna katmaya hazırlanan kulüp.

Alınma amacı hücum opsiyonlarını genişletmek olan 23 yaşındaki kanat oyuncusu için söz edilen bedel 38 milyon euro.
biggest.
görsel
Wolves'tan 23 yaşındaki sol kanat diogo jota'yı 48 milyon euro'ya transfer etmiş kulüp.

2 gün içinde önce thiago alcantara sonra jota...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar