bugün

lisede okuyan yazarların hüküm sürdüğü sözlükte herkesin başına gelmesi muhtemel olaydır.

ne hale gelmiş burası böyle. 16 yasındaki cocuk akıl vermeye kalkıyo ders vermeye calışıyo bana. ne işimiz varda bizim burda amk düşün düşün kafayı çiz. kime ne yazıyoruz. seviye yerde bile değil. yok hacı suyu cıkmış buranın. hakkatten dedikleri kadar varmış. harbi kendimden utandım.
lan benim 18-19 yasımdaki anılarımı yazdıgım yerde 16 yasındaki cocukların ne işi var birisi söylesin bana!
kafaya takılmaması gereken durum. karşındaki zihniyet hoşuna gitmiyorsa konuşmazsın olur biter.

edit: liselilerden eksi geldi. güldüm lan.
(bkz: sözlük mafyası)
(bkz: interaktif sözlüklerin en kötü yanı)
yeniliğe, gençlere ölümüne bilenmiş olan olgun yazarların dert ettiği sıkıntı.
geçer geçer, bu günleri de geçer. bu yaş da dışlamamak lazım, ergenlik döneminde ilgiye ihtiyaçları var.
cuma günü olduğu içindir.

biz lisedeyken bütün kavgaları o gün yapardık. kavga günüydü cuma. belki hala o gelenek sürüyordur.
gene iyi " ya üzerimize attırsalardı " diyerek rahatlanacak haldir.
(bkz: #14466203)
halil sezai dinleyip gaza gelip mesaj atan ergendir.
girdiği entryler ile siklenmeyen ergen yazarların özelden de olsa bir şekilde bende burdayım deme çabasıdır.
farklı görüşlere kapalı, ne mezunu olursa olsun gözümde liseli kalacak yazarların mütemadiyen gerçekleştirdiği, tebessümle karşılanması gereken eylemdir.

ayrıca: yaklaşık 10dk önce cool murat tarafından maruz kaldığım hede. bu arkadaşlar koşturmasın efenim sözlükte, ne gerek var böyle şeylere?

kalabalıkta atar yapanın, pmde affı olmaz ulan!!!!!
atarlı tavırları ve sagısız halleriyle kendilerini belli etmeseler sorun yok .
sözlükte çoğunluk olarak ergenlerin bulunmasından dolayı şaşırılmayacak durumdur.
lisenin 'çıkışta görüşürüz' versiyonun sözlüğe taşınması durumu.
klavye erkekliğinin tam olarak kanıtlandığı andır.
liselilerden posta yiyen yazarları tespit etmemize yol açan eylem.
güncel Önemli Başlıklar