bugün

zall'ın gururla karşılayacağı özel gündür. takdir alanlar bir günlüğüne mod olacaklar. *
karşılığında takdir getiren öğrencilerin ellerinde bir lolipopla güle oynaya çıkacağı etkinliktir.
anaokullu yazarlara ayıp olacaktır anakollu bir yazar olarak: "ne bu hep liselileri kayırıyorsunuz, bizim de karnemiz var, bizim de pekiyimiz var, bize neden başlık açmıyorsunuz? bizde niye yok?" demek istiyorum.
şukela alma umuduyla yapılan faaliyettir. olursa bizde de vardır karne yani. aramak lazım...
''karne de neymiş sen karmandan haber ver hele'' diyerek kaba ete tekme yemekle sonlanacak eylemdir.
karnesi en iyi olan yazar bir günlüğüne sözlüğün zall ı olsun.
zall benimle gurur duyardı azizim.9 tane beşim, 7 tane dördüm var, çok mutluyum lan sözlük.

not:g.tümden sallamıyorum lan ibişler.gelin bi ara size biyoloji ve ingilizce dersi vereyim.bunlar benim uzmanlık alanım.yani those are my speciality.

ama zallın bize bir şeyler hediye etmesi lazım efendim.nasıl ki iş bankası karnesiyle gelen ilköğretim öğrencilerine kitap hediye ediyor*, zall da bize kitap hediye etsin sözlükcan.

bak zall, sözlük yazarlarının sevdiği kitaplardan olsun hee.zaman zaman sözlükçü kardeşlerimin okuduğu kitaplar anketinden seçiyorum okuduğum eserleri.
(bkz: öhö öhö) karne hediyesi olarak moderatörlük bile istenebilir.
(bkz: yazarlığı sırasında liseyi bitiren yazarlar)
böylece zall hepsi 5 getirenlere pisiklet alabilir.
bisikleyt cekilisi icin olmali.