bugün

hemen hemen her liseli dizisi bir mantıksızlık içerir. buna, çok sevdiğim hayat bilgisi de dahil ama belki de bu konuda enson olacak lisedir.

başlığa hayat veren bu dizilerin başında arka sıradakiler gelir. aga böyle bir dizi olamaz. her gün bi aksiyon bi tantana. her 10 bölümde birisi intihar eder, ölür, kaybolur, okulu bırakır. bunlar da genelde 4-5 kişi arasında 5 sezonda oluşur. artık ölecek, kaybolacak, hatta ölüp geri gelecek karakter kalmayınca, lise yılları da bitince, olay okul dışındaki liseli eski arkadaşlar arasında gezer.

nasıl bir mantıktır bu. hadi onu siktir et. ulan liseli dizisinde 37 yaşında adam oynatmak da nedir ?*
benim gördüğüm en büyük mantık hatası, hepsi sütten çıkmış ak kaşık.
-sigara.
-içki.

hiç yok anasını satayım, liseli dediğin biraz piçlikle harmanlanmış olur. gerçi bende lise zamanlarımda piç değildim ama...
tamamen yanlış bir tespittir. lise dizilerinde ki mantık hatası değil lise dizilerinde ki mantık hataları olmalıdır.
liseli işte. mantık mı arıyorsun?! diye sorulasıdır.
e adı üstünde dizidir. gerçek değil. kaptırmayın kendinizi kızmazsınız. yahut izlemeyin. en temiz iş.
tenefüste sigaraya kaçmayan liseliye liseli demem.
aşırı ilgili hocalar. bizim zamanımızda neredeydi lan bunlar?
en büyük mantık hatası hayvan gibi adamların sakallı sakallı lise öğrencisini oynamasıdır.
Türkiye'de ne kadar b*kluk varsa bu liselilerin başına gelir. Tecavüz kaçırılma vurulma okuldan atılma.. Bu kadar şey nasıl bi sınıfta toplanıyor anlamıyorm...
lise dizisinde 40 yaşına merdiven dayamış adamların oynamalası.
Dorudur ancak o kadar yüklenmemek gerekir. yani diyorum ki sonuçta "dizi"
eğer sıradan şeyler olursa kim izler ki?