bugün

liseden mezun olan erkeklere de yapilmasi halinde daha rezil bir boyutta genisletilebilecek oneri.
lise yillarinda arkadan cinsel iliski yasamis ve yasamamis erkekler de teshir edilince toplumda ne kadar ibne ve ne kadar orospu oldugunu bilecegiz. aksamlari rahat bir uyku uyuyabilecegiz. evlendigimiz kadin bakire mi, degil mi; komsunun kizi musait mi degil mi? hali saha macindan sonra ayni duslarda yikandigimiz arkadaslarimiz acaba bize nasil bakiyor olabilir (yada musait midir?, en cok neremden hoslanmaktadir falan), bunlari hep bilmis olacagiz.

bir insanin, bu hayatta en cok bilmek zorunda oldugu yegane kiymetli bilgi parcasi budur. geriye kalan hersey trastir, tras kopugudur.

nufus cuzdanlarinin uzerinde bulunan cinsiyeti kisminin yanina bir adet "bozuk" veya "saglam" ibareleri eklenebilir. her turk vatandasi 18 yasina kadar yasal olarak kucuk yas geregi "saglam" dir, ancak kontrolden sonra "bozuk" damgasi kazanabilir. altta bir yerde parantez icinde nasil bozdurdugu da kodlanabilir :emmi kaymasi, esnaf kaymasi, arkadas kurbani, vibrator, masturbasyon kazasi, vs.

herhangi bir "saglikli" turk vatandasinin bu onerilere karsi cikabilecegini dusunmuyorum. bunlara karsi cikan olsa olsa milletimizi bolmeye ve onun dinini bozmaya calisan isbirlikcilerdir. nerde bu vekiller, uyuyorlar mi? bu toplumsal yaraya bir care bulsunlar lutfen.
lutfen ama...
öneride bulunanların büyük bir tramvasının olduğu sonucunu doğurabilecek bir istektir. zira annelerinin de liseden mezun olduğunu düşündürür bana. yoksa değil mi? dedeleri göndermemiş midir? ne büyük bi sevinç kaynağıdır. hadi kutlanasıdır.
böyle bir konu başlığını ya lise okumamış, ya lise okurken mezun olamamış(ya atılmış veya kendisi bırakmış) yada liseden çektiği kopyalar ile, öğretmenlerin bol not vermesi ile, kurulla, ek sınavlar ile zar zor bitirmiş cahil birisi açabilirdi, bakıyorum evet öyle biri açmış...

(bkz: allah akıl fikir versin)
bu öneride bulunanlara zeka testi yapılması gereken durumdur.
bunu söyleyen yobazın ıq testi sonuçları kamuoyunla paylaşılmalı bence.
her yeni doğana zeka testi yapılmalı. sonra ağzı olan konuşuyor işte.

erkek olmayı başaramayan insancıkların insanlık ölçüsü apışarasıyla sınırlıdır.

zira üst çakralar henüz işlevselliğini kazanamamıştır.

ikinci (bkz: çakra) insanıdır.

http://www.lahuti.com/for...a-sakral-cakra-24174.html ahanda bir de burdan bakın kendinize.
(bkz: neyi neden tartışıyoruz ki)
değilse ne olacak, sorusunu aklıma getiriyor. ya da bakireyse ne olacak. cennete mi gidecek ölünce.
hastalıklı ruhların isteği.
(bkz: s çtım s çtım öbekler yaptım)
bakire olsa ne olur olmasa ne olur??bakire olarak evlenip daha sonra ona buna veren insan çok mu namusludur?ufak bir kıkırdak parçası mıdır sizin namus anlayışınız diye haykırıdığım başlık...
liseli kız fantazisi bulunan ama bunu dillendiremeyen erkeğin bok atma tekniğidir. git de ruhunu arındır biraz sen!
hergün bir skandal patlayan ülkede, bir bakanın yaptığı açıklama gibi duran başlık.
bunu düşünen zat-ı muhtereme beyin kontrolü yapılmalı.
Tûtî-i mu'cize-gûyem ne desem lâf değil
Çarh ile söyleşemem âyînesi sâf değil

Ehl-i dildir diyemem sînesi sâf olmayana
Ehl-i dil birbirini bilmemek insâf değil

Yine endîşe bilir kadr-i dür-i güftârım
Rûzigâr ise denî dehr ise sarrâf değil

Girdi miftâh-ı der-i genc-i ma'ânî elime
Âleme bez-i güher eylesem itlâf değil

Levh-i mahfûz-ı suhandir dil-i pâk-i Nef'î
Tab'-ı yârân gibi dükkânçe-i sahhâf değil