bugün

yaşıtlarından farklıdır. erkekler abazanlık peşindedir, dizi, şu, hangi kıza çıkma teklif edeyim, her gün kız peşinde koşanlar, popüler oğlanlar falan, sevgilisiyle kantinde oturanlar bu derken lise yılları böyle geçer.
kendimden örnek vereyim her gün lisede gazete okurudum, akşamları tartışma programlarını izler, köşe yazarlarını istisnasız takip ederdim, vatan millet meselelerine kafayı yorardım eee tabi giyim tarzım yaşıtlarımdan farklıydı gerçi üstümüzde okul üniforması olurdu ama ayakkabıdan belli olurdu arkadaşlar hep adidas ayakkabı giyer ben iskarpinle gelir alay konusu olurdum. neyse eziktim belki ama yaşam tarzımla çelişemezdim.
toplumun yutup sindiremedeği için; tükürüp bir kenara atmaya çalıştığı genç.
içinde büyük bir nefret vardır. ne kadar büyüsede geçmez o. suçlu olma ihtimali vardır.
benim durumum daha gariptir , insanlar genelde yüzüme bakarken hafiften imalı gülümserler ve nedenini bilmiyorum.
(bkz: ne baktın bilader)
iş hayatına atıldığında hepimizi parasıyla sikecek çocuktur. en iyi arabaya o binecek en taş hatunlara o zıplayacak, tecrübeyle sabittir, valla bak.
ismi yusuf olan çocuktur.
(bkz: sözlükte dalga geçilen çocuk)
(bkz: çocuk)
(bkz: çoçuk)
(bkz: lisenin vazgeçilmez sınıf karakterleri)
sonra bir gün bir sözlükte yazar olmuş çoçuk.
kesinlikle iyi bir yere gelecek cocuktur. büyüyünce de kindar olur o ayrı bir mesele.
Benimdir üniversitede de cool oldum hayat böyle işte.
geçen seneye dek, 15bk hattında eski körüklü otobüslerde gördüğüm çocuktu. 3 kere yanımda olmuştu tam 3 kere. üçüncüden sonra daha olmadı. olsaydı o amk evlatlarını bulur döverdim, yetmedi evlerine kadar giderdim. ortaokulda 5 kişinin ağzımı burnumu dağıtması geldi o çocuğu öyle gördüğümde.
Meslekler sınıf ayrımı siz Velide olmasa da çocuk bunu çok iyi yapar.
Çocuk aklı buna yapacak bişiy yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar