bugün

38 sınavdan aldığım. Ama sanırım quizden 22 almıştım.
10 du galiba.

Ama anne sınıfın en çalışkanı da 14 falan aldı düşün artık. Ben üçüncü oldum sınıfta. Diğer sınavda toparlıcam söz.
06. biyoloji.

memleketimin plakasının tersi diye dalgaya alırken, hayatımın bir başka önemli evresini geçirdiğim şehrin plakası kodu oldu.

(bkz: gader)
07. Uç değil not evet.
Lise 2.
1. Dönem matematik yazılısı notumdu. Sonra 27 ve 50 oldu. Sonuç olarak 2.dönem düzelttim ama hâlâ hocanın 'sarı 07' deyişi kulağımda
ingilizce den 10-11-12 aldım hocam da 13-14-15 girdi. hocami çok severdim.
9. Sınıfta fizikten 14 almıştım. Sınıfın en düşük notuydu.
Son senemdi. Geometri son 2 notum 01 ve 02 idi. 02 aldığım testti bu arada. sonuç olarak özel bir üniversitede tam burslu sosyal hizmetler okuyom. Kötü bölüm değil yani.
Kimyadan 13 vardı lisenin ilk sınavıydı ve başarısız bir hayatım olacağını düşündürmüştü halbuki o dersin hocası sayesinde şuan not tutma hızım bir çok insandan ileri ve yazdıklarımın aklımda kalmasından dolayı üniversitedeki bölümümde herkesten öndeyim.
Sanirsam biyolojiydi galiba

9 . sınıfta 36 aldim ilk sinav bilmiyorum hic bisey 2. Sınavda 80 nasıl oldu derseniz bi p.clik var orda
çoğunlukla lise 1de alinan nottur 1 cok onemli . 15
10.sınıfta matematiğin son sınavından 11 aldım, telafiye girdim. Sonucu sorduğumda "11-11 berabere" cevabını aldım matematik hocamdan. Ama "uzatmalara gitmez mi hocam" diyemedim :(
edebiyat sınavından 01 almıştım. sene sonu hoca da, koca okulda edebiyattan kalan tek insansın demişti.
(bkz: ne sandın)
Matematikten 12 almıştım. 2 sene dalgası geçildi.
16,kimya.mat sınavları 20-30 bandında seyrediyordu genelde.
05 almıştım lisede.Fizik dersinden. Hoca ilk başta 5 demişti ben de çok şaşırmıştım o heyecanla 85 ve üzeri not aldım zannetmiştim. Nasıl olur hocam ciddi misiniz diye sorduğumda yani 05 aldın demişti. Oturmuştum.
15.

Kimyaydi sanirim. 05 10 25 ler havada uçuşuyodu.
ingilizceden 08 almıştım. sonuçta memleket plakası.
05 matematik. Ama öss de tr 1024. Oldugumda doğrudur.
-5. ben değil de bir arkadaşım -5 almıştı. evet eksi beş.

çocuk boş kağıt vermiş. hocam neden sıfır değil diyince de, adını yanlış yazmışsın cevabını alınca tüm sınıf kopmuştuk.
75
Diploma notum 5.0dı zira.
Almanca yazılısından 20 almıştım. O hocadan halen tiksiniyorum ya. Milli eğitimin dağıttığı kitabın dışında bi kitap aldırmıştı gayet ağır almanca işliyorduk ben de dersi takip edememişim galiba.
10 klasik bir sınavdan 10 aldim ve bu 10 puanıda her soruya 1 puan vererek vermişti . Üzücü bi olaydı.
Ben lise sonda geometriden 0 aldım bildiğin 0 adıma 1 puan dahi vermedi göt hoca. Adımı da mı yazmayı unuttum acaba?
Bütünlemedekiler sayılıyorsa anlatmaya başlıyım.
ingilizce

31.