bugün

tebrik edilesi yazar. 6 aralık 2009 günü bir çok götçüyle tek başına mucadele etmiş, an be an sıkıntıya düşmüş ama sonunda onlarca yazara ayarın kralını vermiştir.

helal ulaaaaann.
galatasaray gol atınca göt gitti hacı şeklinde başlıklara koşan ayarcı ergenlere 2009 un en güzel ayarlarından birini vermiş yazar. ahmet çakar'ın deyimiyle eyyyyyy galatasaray gol atınca göt peşine düşenler, şimdi dönüp bakın bakalım o sarı kırmızı götünüze, sizde böyle bir başlık açabilecek göt var mı acaba?
an itibari ile kendisini bekleyen arkadaşların oluşturduğu kuyruk:
http://www.egedesonsoz.co...mages/264_teknohaber2.jpg
edit:1 kişi kötülemiş. light winston, o sen misin? *
light winston, her duyduğumda ister istemez gülümseyeceğim bir sigara markası oldu sayesinde... *
altıncı nesil silik... * *
galatasaray'ın ibb'yi yenememesine en çok üzülen yazardır. ne güzel hayalleri vardı kim bilir. neyse daha çok maç var.
ortaya attığı iddaa yenilir yutulur cinsten değildi. bu iddaayı belirtmek için ya deli olmak gerekirdi ya da dolaylı yoldan ipne olduğunu belitmek gerekirdi.

yine de bu gün yaptıklarıyla hayranlığımı kazanan yazardır. ama yine de fazla havalanmamalı. çekirge bir sıçrar iki sıçrar..

evet takdir ediyorum kendisini..

(bkz: üstat light winston)
(bkz: üşüyoruz reis) **
cesur insan, büyük cengaver, adam biliyor futbolu abi kişisi.
ortaya götünü koymamıştır sadece bir düzine sazana oltasını sunmuştur( olta iki anlamda ).ayrıca hepimize uludağ sözlüğün ne kadar objektif olduğunu göstermiştir 5 saattir orada boy gösteren başlık nedense gs ibb maçı biter bitmez silinmiştir.yakışmadı sözlük. şemsiye göte girince insanları çaylak etmek felan elinizdeki gücü böyle kullanarak alçalıyorsunuz gözümüzde
(bkz: bir avuç ipne otur yerine)
abi bana 1 kupon yaparmısın sevgilimin doğum günü yaklaşıyor kişisi.
fikret engin in program konugu olası yazar.
götü son anda kurtarmıştır. ileriki zamanlarda; "şu şöyle olsun beni cümle alem sikebilir" yada "bu böyle olsun, götüme eyfel kulesini soksunlar" gibisinden açıklamalar beklemekteyiz.
bir enteresan sözlük yazarı.

ilgi çekmeye çalışıyor desem değil. çocuk desem değil.

belki ikisinin bir kombinasyonu olabilir.

alakasız not:

bu adamın kaynak diye gösterdiği metinlere ben götümü silmem lan.

söyledim rahatladım.

gerisi beni bağlamaz hafız.
açtığı başlık ile ben altıncı nesil bir troll'üm diye anıran yazar. başlık açarken görüş belirtilmez onu geçtim sen... *
(bkz: atatürk ün amerika ya yaptığı zavallı konuşma) bak burada bir hata görünüyor mu?
(bkz: atatürk ün amerika ya yaptığı konuşma) bak burada bir hata görünüyor mu?
eksi sonsuz.
(bkz: bye bye happiness)