bugün

kendini hayır işlerine adamış dördüncü nesil yazardır. kampanya taraftarıdır. ışık hüzmesi olan nickini uzun süre hafif kiriş olarak okumamı tebessümle karşılamıştır. * *
http://onlardaokusun.blogspot.com/ sayfasında detaylarını bulacağınız yardım kampanyası ile gönlümü kazanmış canım arkadaşım. *
hayır işlerine kendisini gönülden veren, hayırsever dördüncü nesil yazar, çılgın okur.
uzak görünen kutupların aslın da ne kadar yakın olabilceğini bana gösteren,her geçen gün perçinlendiğim,birgün kaybetmekten hep çok korktuğum,her daim yanımda olduğunu bilmekten mutluluk duyduğum,sıcak,sevimli,yaramaz,tembel:)can dost.haa bi de bu aralar kendini hayır işlerine adamış olmasıyla nam salmış sozluk okuru tabi:)
4. nesil fizikci, hayirsever afet-i devran.
"nerde kaldın" demek istediğim iyilik perisi. *
halk arasında foton denilen parçacık,sözlükte ise iyi bir yazar
kitap kampanyasıyla görev insanı olduğunu gösteren, muhabbetine doyum olmayan şeker kız.

laytım bimim
kayitlı okurların vaz geçilmezinden, kimileri tarafından özlenen * * yenice bir kardeş sahibi olmuş muhteşem insan,
(bkz: allah bağışlasın)
(bkz: allah analı babalı büyütsün)
kayıtlıokur.info dan tanışılan muhabbet kişilik. biraz geç olsa da aramıza katılması iyi olmuş. * *
çok nazik bir nesildaşımdır .
karde$i kerem'i bi kerem bile opturmemi$tir. * a$k olsundur. onun da ablasi gibi muhte$em bir ki$ilik olacagina inancim tam. ayrica pek bir eglenceli, ayni zamanda hanim hanimcik (valla ikisi birden) bir uuser. gelse de konu$sak, ho$be$ etsek dedigim ho$sohbet ki$ilik.
eskilerden kalan hoş bir sada.
sözlüğün hatırlanmaya değer eski yazarlarından biri.