bugün

Haklı görünümlü haksız yazar. Doğan görünümlü şahin... Liliith gibi uzun nickli fanatik tip. Uzasın yine. Süne süne...
Şuraya kinci bir oglak cizelim.
Topuklularla aynı keçiye benziyon tendonlar gergin mi yeterince?
Umarim yakin zamanda iyilesirsiniz.
Zaten iyiyiz. Hepiyiyiz sadece uzağız yakınlaşamayacak kadar...kıyamet iki kere koptu ruhum kendimin. Sen seninkine bak..
Dogru haklisiniz. Oglaklar o kadar yuzeyselki zaten bir durumu atlatmalari pek zaman almiyor. Keske herkes oglaklar gibi olabilse, boylece insanlar goz yasi nedir bilmezdi. Malum oglaklarda duygu yok. iyi geceler.
Sana da iyi geceler. Gecenin gündüzün iyi olduğuna inamazsın sen gerçi sorgular sorgular, mutsuz olursun... topukları uzaaaaat arşa değceksin hesabı.
Cok sorguladigim dogrudur. Keske vakti zamaninda bir oglagi severkende sorgulasaymisim. Kendim icin iyi olurmus. Ama insaniz iste,hatalar bizler icin.
Senden önce de mutluydu o oğlak, sensiz çok mutlu üzülme. Hehehe.
Türkçesi ağır kaçacağı için araya girip şunu demek zorunda hissettim;

What the fuck are you doin' guys?

Biriniz özele gel desin artık. Çıkın gidin buradan lütfen rica ediyorum.

Yeni nesil bir yazar.
Benden size dava olmaz... toplu tahrik seanslarınızı terapistlerinize anlatın.
görsel
Oglak kini dusman basina. iyiki zamaninda ben terk edilmisim diye sukredecegim. Zira terk eden oglak olsaydi hayatimi cehenneme cevirirdi gibi hissediyorum... korkuyorum. Her yandan saldiriyor hahahah
iyi biç... ama biç sonuçta. Eğlenek bari.
astroloji tutkunu, oldukça iyi bir dinleyici, sohbeti hoş bir yazardır kendileri.
Libra olduğu için sevmek istiyorum. Dengeli olmasını istiyorum. Suçsuzu suçlayıcı değil. Ben denge yapabiliyorum, suçlu değil.
görsel

efsane karikatürler paylaşan kibar bir yazardır kendileri.
sözlükte topuklu ayakkabılarıyla gezerek kafamızı şişiren bayan dişi yazar.
kendisi oldukça nazik ve dolu bir yazardır, laf sokmaya çalışanların hayatları boştur, dikkate alınmamalılar.