bugün

Arkadaşlar ben artık bu durumdan aşırı derecede rahatsız olmaya başladım. Çocuğum yok ama 3 tane gencecik yiğenim var. Türk aile yapısını bozan lgbt ve türevlerinin türk gençlerini olumsuz yönde etkilemesini istemiyorum. En azından kendi yiğenlerimin bu iğrenç görüntülere maruz kalmasını istemiyorum.

Alizade gibi küfürsüz şarkı yapamayan, gayrimeşru işleri şarkılarında meşrulaştıran bu insanları ne görmek ne de duymak istemiyorum. Bu insanlar elini kolunu sallayarak şarkılarında. Uyuştucuyu, alkolü ve seks yapmayı meşrulaştırıyor.

Artık birilerinin buna dur demesi lazım. Zararın neresinden dönersek kardır.
Bir öpücük vererek.

Maviyi bana bırak.

Sjsjsjsj.
Bu lgbtcileri gördün mü dövecen kardeş başka yolu yok.
Valla ben nerde lgbt karşıtı görsem genelde gizli eşcinsel oluyor bunlar ee bir de milliyetçi eşcinsel oluyorlar.

Bana bulaşmadıkça lgbtlilere düşmanlık etmem.
https://m.youtube.com/watch?v=H2rdELd-MY4

Arkadaşlar kendinize gelin! Tamam burası laik bir ülke ama sizler bu işlerin bokunu çıkarmaya başladınız.
Şu görüntülerden rahatsız olmayan varsa ilk önce türklüğünü sonra inandığı dini bir sorgulasın.

Ayrıca Şu görüntülerin insanlıkla hiçbir alakası yok!

Eşcinsellere karşı içimizde nefret yok ama sizler içinizdeki bu pislikleri temizlemedikçe gün yüzü göremezsiniz..
Gereksiz bir soru. Bu soru abd ve hollanda’ da sorulmuyor mesela. Ama türkiye’ de çok kişi soruyor. coğrafya yaramdır sözünün ne kadar anlamlı olduğunu böylece görüyoruz.
Kimse kimseye kimi sikiyorsun diye sormuyor. Lgbt bir terör örgütüne dönüşmüştür. Lgbt bir dindir. Kendisine mürid toplamaya çalışmaktadır. Kim kimle aşk yaşıyorsa yaşasın bizi ilgilendirmez. Ancak örgütlü sapkınlığa herkesin karşı durması gerekmektedir. Bu lgbt sapkınlığı Türkiye'de henüz kendisini yeterince var edememiştir. Ama Amerika gibi kültürsüz ülkelerde artık insanları kadın erkek diye sınıflandıramıyorsun.

Lgbt eşcinsel olduğu için değil toplumu kendilerine dönüştürmek istediği için sapkındır. 50 yıl sonra dünyada ben heteroseksüelim demek yaşasın hitler demekten daha faşist bir algı yaratacak insanlar üzerinde. Ayrıca başta lgbt diye başlayıp sonra lgbtiq olan daha sonra binbir çeşit cinsiyet olduğunu iddia edip sonuna artı koyan insanlar neyin cinsiyetini savunuyorlar? Sözüm ona uzaylı sikmek isteyenler ayrı bir cinsiyet, dağı taşı sikmek isteyenler ayrı bir cinsiyet, cinsiyeti erkek olup kadın gibi giyinen ama kendisini erkek gibi hissetmek isteyenler ayrı bir cinsiyet. Ne anlatıyorsun sen abla gözünü seveyim be abi. Salak mısınız amk?

Ayrıca bunlar nekrofili, pedofili ve zoofilinin de serbest olmasını savunuyorlar. Seks ile alakası olmasa bile Kürdistan'ı bile savunuyorlar. Örgütlü sapkınlık insanlığın başına beladır. Ve yok edilmelidir.
Allah'a şikayet edebilirsin. Devlette öyle bir kurum yok sanırım.