bugün

999 TL fiyatla piyasaya sürülmüş lg marka yeni bir android telefon. 4 inç nova lcd ekran, 800x480 çözünürlük, 1500mah batarya, 1ghz işlemci ve 2mp ön kamera önemli özellikleridir.
Şuan sahip olduğum müthiş cihazdır. Android sayesinde işlerimi kolayca hallediyorum.
nova display kullanan ilk telefon (yanılmıyorsam). öyle harika bir teknoloji ki bu nova display, ben amoled'de bile bu kadar canlı renkleri görmedim. şarj konusunda olayı tam bilmiyorum, %50 tasarruflu ekranı var diyor lg, kullananlar çok fark olmadığını söylüyor.

işlemcisi 1 ghz, şu sıralar çoğu androidli cihazdaki gibi yani. üst sınıf bir işlemci değil ama gayet hızlı bir işlemcidir.

ekran kartı power sgx 530. en zayıf halkası bu diyebilirim. biraz daha iyi bir ekran kartı olsa peynir ekmek gibi satılırdı. çok kötü bir kart değil ancak iyi de sayılmaz.

android 2.2 olması da kötü yanı. 2.3 varken hala 2.2'de kalması lg'nin yüz karası bir firma olduğunun göstergesidir. neredeyse android 4.0 lı cihazlar çıkacak ve lg böyle bir cihazda hala 2.2 kullandırıyor.

kamera performansları ise tatmin edici düzeyde. süper bir kalite beklenmesin ancak anı fotoğraflamak için ideal kameraları var. ön kamerası ise gayet iyi, çoğu cihazda bu kadar kaliteli öne kamera yok.

f/p ürünü sayılabilecek bir cihaz.
şaka bi yana hayvani bi cihazdır. hafiftir, zariftir. fiyatı gün geçtikçe düşüyoır. sik kafalı samsung'a her türlü basar.
ön kamerası 2mp olan tek telefondur.
gayet kibardır.incedir hafiftir.
cm7 rom ile tadından yenmez.
Geyik bir alet. Kullandım ve beğenmedim.
şık hAFiF estetik ekranı parlak ince vs vs vs lakin batarya performansı çok kötü be kardeşim. hani 3310lar gibi hafta gitmesini beklemiyorum ama en azından gün sonunu görebilseydik iyiydi. sözde nova ekran olayı bataryadan performansı arttırmak için üretilmiş demek oda olmasa 3 saatte su gibi bitecek batarya.

onun dışında kesinlikle toz kondurmayacağım androiddir kendisi. ekranı gerçekten çok iyi izmirde öğle güneşinde bile çok net ve parlak. kamerası telefona göre gayet yeterli. cm7.2 stabil versiyonda bildiğin yağ gibi akmaktadır cihaz.

sonuç olarak eğer benim şarj sıkıntım olmaz evde işte arabada şarj edebilirim diyorsanız android dünyasında kesinlikle pişman olmazsınız. sonuçta telefon alıyoruz çokta abartmamak gerek.
bi lg optimus sol değil.
elde patlayan cep telefonu modeli. radyosu yok oğlum bunların. ı ıh olmamış.
yakında çıkan ics 4.0 guncellemesi ile sarj sorunu da buyuk oranda ortadan kalkmis olan akilli uslu telefonum.
radyosu var fakat turkcell rom la geldiğinden maalesef kapatılmış durumda.. Rom update yapılırsa radyo ya ulaşılabilir