bugün

gıcık olduğum özenti tiplerdir.

birbirlerinden görüp izleyenler mi, tavlamak istediği kız izlediği için izleyenler mi, hele üniversite öğrencilerindeki leyma ve mecnun özentiliği cidden mide bulandırmakta.

tanım: yurdum gençliğinden bir halt olmayacağını gösteren özenti.

ayrıntılara takılmayan genel resmi kaçırıyorsunuz. lan siktir et ile-ve farkını büyük resmi kaçırma diyorum adam hala malak aynı şeyi söylüyor.

(bkz: he yarram he)
(bkz: leyla ile mecnun)
bir her boka muhalefet edeyim de cool olduğum sanılsın tipi değildirler.
gençliği her fırsatta olumsuz eleştirmek için fırsat kollayan baytar sıçmasıdır..

(bkz: lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
--- spoiler ---
bi saniye dursanıza! bu nedir ? bu havamız kime bizim ya ? kime hava atıyoz ki biz. burda bizden başka kimse yok. bu haller böyle bişeyler.
--- spoiler ---

(bkz: yalan dünya izleyen özenti tipler)
edit: anlayan anladı arkadaşım ne rötuşu !
zevkler ve renkler tartışılmaz. seviyor ki izliyor adam kimene. bugüne kadar 1 veya 2 kere izlemeye çalıştım dayanamadım katlanamadım. sarmadı arkadaş beğenmedim ve izlemiyorum. izleyen izler izlemeyen izlemez. benim anlamadığım izleyenlerde ki şu hava. yaa türkiye'de ki en iyi komedi bitiriyor bizi süper ya kopuyoruz. bu ne amk. izleyinde abartmayın la altı üstü dizi işte. daha önce dizi görmesek yutucaz. izleyende izlemeyende abartmasın yeter.
özenilecek çok şeyin olduğunu gösterir. ayrıca leyla ve mecnun diye bir dizi yoktur, leyla ile mecnun 'dur asıl ismi. Espirilerini anlamayan tiplerin çekemediği dizidir ya da izlemeden ota boka eleştiri yapan izledikten sonra "harbi lan çok iyiymiş" deyip götü başı ayrı oynayan insanlardır kendileri.

(bkz: ben demiştim yarram)