bugün

Hangi bölüm bilmiyorum ama şu mecnunun ismail abiye maketten gemi verme sahnesini hala Youtubeden izlerim.

m:ismail abi
i:hoop
m:abi al sana hediye,hani aslının yerini tutmaz ama
i:ağlar (sonrada okulda kendine hep kitap hediye edilmesinden şiyaset eder)
i:Allah senden razı olsun
m:nasıııl
i:Allah senden razı olsun
m:önemli değil...
An itibariyle TRT okul'da yayınlanmakta.
Özlenip an itibariyle açılıp izlenendir.
Öyle bir dizidir ki eski bölümleri ders niteliğinde, okullarda, üniversitelerde, eğitim TV kanallarında okutulmakta, izletilmektedir.
Türkiyeden böyle kaliteli işin nasıl çıktığına hâlâ şaşırdığım dizidir.korkarim ki bi daha yanına yaklaşan bi dizi görmek için çok beklememiz gerekecek belki de hiç goremeyecez.ah selçuk aydemirle burak aksak kafa kafaya verse de bi iş çıkarsa ortaya tadından yenmez.
her bölümü tekrar tekrar izlediğim dizi.trt okul da izleyince bile sarıyor.
trt okul dört beş bölüm pes peşe yayinlasaydi da izleseydik dediğim, eşi günlere döndüren dizidir.
delicesine özlenendir. Melülü bile özledim ben. Başlığı canlandırıp durmayın hüzünleniyoruz her seferinde.
çok özletmiş lan kendini, öperim trt okulu, tek bölüm yetmedi ama.
Türkiye nin kaldıramadığı efsane dizi...
Tum bolumlerinin bulundugu dvdsi ciksa da alsak dedigim efsane dizidir.
Şuan tekrarı trt okulda yayınlanan dizi. Kaçırmayın.
Tatilde izlenecekler arasina eklenen sahane dizi.
şu sıra kaçırılmaması gereken dizidir.

izleyin...
sezon final müziklerimizle ciğerlerimizi dağlayan, en başarılı kara komedi dizilerimizdendir.
Bu ülkeye fazla gelmiş dizidir.
https://www.youtube.com/watch?v=uNNEjHpUBMs
trt okul kanalında tekrarlarını gördüm ve izliyorum. ancak bu diziyi yayından kaldıran trt'nin tekrar başka kanalında yayınlaması nasıl bir ironi anlamış değilim.
her gece yatmadan önce rastgele bir bölüm açtığım ve karşısında uyuyakaldığım dizi.
romantizm ve komediyi kusursuz biçimde ele alan, özellikle hiç neredeyse küfür içermemesiyle dikkat çeken, türkiyenin en kaliteli dizisidir. hala izlememiş olan var ise izlemesi şiddetle tavsiye olunur.
Zaten giden bir daha geri gelmiyor Mecnun.
Hergün entrysi girilen başlık.
(bkz: pek severim efenim)
geceleri sıkılırken 3-4 gün önce bulmamla kalkıp oynadığım dizi.
Neyzen Tevfik'in siiri akillara gelir.
izlediğim en iyi absürt komedi tarzında dizi.
Diziyi bitirten kapattıran herkesin amk.