bugün

katıldığım önerme. lakin hiç tat vermemişti ki zaten bu dizi.
bu ülkede 10 yıldır süren kurtlar vadisi gibi bi dizi varken, yıllarca süren öyle bir geçer zaman ki varken, yine yıllarca sürmüş yaprak dökümü gibi sikko bir dizi varken ve daha niceleri varken gelmiş buna kabak tadı verdi deniliyorsa, insan ya kabağın tadını bilmiyordur ya da gerçekten diziden anlamıyodur.
kabak mı tadı? ağalı konaklı dizileri ayıla bayıla izleyenlerin önermesi. doğru değildir. l&m türk tv sektöründe son yıllarda yapılan en iyi dizilerden birisidir.
izleme amk o zaman denilesi durum.
ben izliyorum kabak yeiş gibi de olmuyorum.
nehayet kendileri de anladılar diye düşündüren cümle. Zaten beklenen sonuç bu idi, artık başka maçlara bakmanın zamanı geldi.
size söyleyeyim akılda kalan yerleri. hidayetin ağlama sahneleri, mecnunun, eski leylasının sesini duyma sahneleri, hidayet ile kapıştığı sahneler yahut bölümler, kaanın yıkılma sahneleri vesaire. daha bir ton var. sayarım. bence ya siz leyla ile mecnunu kavrayamamışsınız, ya da izlemeden olur olmadık eleştiriler yapıyorsunuz. bence ne kadar leyla ile mecnun izleyicisi olduğunuzu bir gözden geçirin derim. kabak tadı verdi diyenlere.
Yalan önerme. Mevcut diğer diziler her bölüm birbirinden hiç farkı olmayan romantik komedi hikayeleri, sitcom esprileri, sevişmeleri yaşarken biz her bir bölümde uzaya, geçmişe, kâbuslara girip çıkıyoruz! Hayatımıza renk katıyor l&m...
mevzu abzurt komedi olunca haliyle çıkan senaryo her daim tavan olamıyor. sürekli güncel konuları yakalamak, duyulmamış esprileri bulup çıkarmak zor iş olsa gerek. en kötüsü bu ise bunun bile gideri var bence.