bugün

gezi parkı olayları öncesi olacakları bildiğim için başlattığım ve yaydığım kampanya. ben dahil 2 kişiyiz.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok)
l&m seven kitleyi mutlu etmiştir. ben dahil.
kişiler karakterlerini yaptıkları işe yansıtmadıkları sürece hiç bir sıkıntı olmaz. leyla ile mecnunda öyle bir şey kesinlikle olmaz.
--spoiler--
erdal bakkal ı bile üzdükleri için katılabileceğim boykot. bakkalı üzen bizi üzmüştür.
--spoiler--
(bkz: son dakika) dizi yayından kalktı.

Çok koymuş bu söylediğin yapımcıya hemen bitirdi diziyi.
sen izleme ulan ayı ! diyenler olabilir o yüzden öyle sesini çıkararak toplum çoğunluğunun hoşlandığı şeyler hakkında atıp tutmak çok doğru bir eylem sayılmaz.
sırf izlemediniz diye sezon finali yaptı dizi zaten aşk olsun.
zatte sezon finali olmadı mı? neyin artisliğidir bu?
tanım: entryde *
Mutlu etmiştir.
ismail abi'nin hareketleri yüzünden izlediğim dizidir. Zaten izlemem. Son zamanlardaki yaptıkları iyice soğuttu zaten.
dizinin zaten Reyting kaygisi olmadigindan cok da sikimizde olmayan kampanya.
az ötede yapın dediğimdir. sarkozyler sizi.

http://inciswf.com/taamtaam.swf
izleyenleri zerre etkileyemeyen olumsuz fiil.
(bkz: ne edek ölek mi)
(bkz: nayır nolamaz)
katılmadığım, katılan kişilerede saygı duyduğum kampanya. sözde de olsa bu ülkede özgürlük var, isteyen istediğiniz izler yahut izlemez. ama bu kimseye '' vatan haini '' diyebileceğiniz anlamına gelmez. sırf, fikirleriniz aynı değil diye insanlara bu yaftayı yapıştırmak yanlıştır. bugün l&m ekibi çıkıp, akp'ciyiz biz dese ben gene, oturur izlerim. çünki benim için kişilerin, siyasi görüşleri önemli değil ortaya ne denli kaliteli işler çıkardıkları önemli.

yavuz'un dediği gibi :

''kendi kibrinizle boğulacaksınız...''
Yahu saçmalamayın dediğimdir. O zaman sanatçıları ikiye ayıralım bir kesim birini bir kesim birini izlesin. Ne cahil kalmışsınız arkadaş ya.
ölümü öpün izleyin ne olur bak diyerek karşılık vereceğim güruhun eylemi.
bu kafayla gidilirse, izleyecek kimse kalmamasıyla sonuçlanır. Kanal 7 ve samanyolu'na hücum edilebilir.