bugün

halkımızın mizah damarına kalıcı zarar veren, gençlerimizin mizah yeteneğini körelten, çay edebiyatı yapılmasını tetikleyen dizi faciasının yasaklanmasını öneren kampanyadır.

youtube, dailymotion, diziizle, filmizle gibi sitelerden ve torrentlerden kaldırılması, ayrıca leyla ile mecnun içeren dvd'lerin yakılması gerekir. kampanyaya desteklerinizi bekliyorum. leyla ile mecnun'un türk mizahında oluşturduğu tahribatı onarmak istiyoruz. türk mizahını biz kurtaracağız.
Sevip sevmemene birşey diyemem de o kampanya yürümez benden sana söylemesi.
Bu başlığın sahibi bana bir şeyi hatırlattı. Bir kitabı. (bkz: fahrenheit 451)
Ergen dizisi desteklediğim kampanya AMK.
(bkz: troll)

Yürümeyecek olan kampanyadır.
Bu dizi bunu haketmedi.

Arka sokakları izlemeye devam eden güruh isteğidir.
O -15i gorunce sözlük adına sevindim.
açan kişinin yazdıklarına bakınca troll olduğu anlaşılıyor... Burada ateist dinçi ve hükümet yanlısı gibi hükümet yanlısıda ateist gibi başlık açıyor. olm bir gerçek karakterinizi ortaya koyun, bu kadar mı utanıyonuz gerçek karakterinizden.
Zaten yayından kaldırılmış bir diziyi yasaklama kampanyasıdır. Çok saçma.
çok ilgi görmemiş kampanyadır.
türk mizahına sahip çıkanların destekledikleri kampanyadır. birkaç popülistin mizahı katletmesine izin verme!
Sen beni öpersen belki de ben...

Amman amman durumudur. Tekrarlarını bile izleyerek hatmedenler var. Onun için bu kampanyanızı alıp geri dönün. Lakin şunu da demek istiyorum. Neden aynı şeyleri anladıktan sonra tekrar izliyorsunuz ki? Tavaf mı ediyorsunuz? Bence başka dünyalara da yönelmelisiniz.
Sıçmık yazar beyanı.
Gördüğüm göreceğim en iyi Türk yapımı dizi idi. Tamamen sacmalıktı yayından kaldırılması.
güncel Önemli Başlıklar