bugün

resmen değdirmelik çomar kovalıyo
devam dostum arkandayız.
tiamat isimli yobaz kızımızın belalısı.

yaptığı kapakları sayamıyoruz artık. elleri dert görmesin.
küçükken klisede badelemişler bunu .

bağlılığı ondan dır .
Seni çok seviyorum. Sevdiğim yazarsın. Ama ne olur futbol yazma. Olmuyor, sinir bozuyorsun. Gözünü seveyim futbol yazma.
Futbol yazmadığı sürece mükemmel bir yazardır. Ama yazıyor maalesef. Elimde olsa tek harf futbol yazdırmam ama elimde değil işte... inşallah bir gün futbol yazmayı bırakır.
muta nikahı kraliçesi tiamat'ın bulaştığı yazardır.

helali içeride olduğu için sinir katsayısı yükselmiş bir yazarın laf atmasına maruz kalmıştır.
(bkz: kız sanılan yazarın erkek çıkması)
sevdim kendisini. burada sevip saydığım nadir insanlardan biri. gitme mc cartney.
Edit: ayrıca yakışıklı bir arkadaşımızdır.
Sözlüğe veda etmesi üzücü olacak iyi bir yazar. Sadece futbol yazmasın, alex ve hagi’ yi kıyaslamak gibi komik şeyler yapmasın bize yeter o. Yoksa severiz, kalsın.

Edit: Fenerbahçe fanatikliği kaynaklı eksileri de zerre umursamıyorum.
geç de olsa donuz listemden çıkardığım değerli yazar. bir daha bana ayar verme teşebbüsüne girmemesini diler, saygılarımı sunarım.
galatasaray hakkındaki üzücü çıkışları ve hakkımdaki ayar çabasından ötürü bir haftalığına donuza eklediğim yazar. kendisini 5 eylül 2018 22:10 geçe donuzdan çıkartacağım ve aynı üzücü hatayı tekrar ederse iki haftalığına donuza ekleyip bu işlemi sürdüreceğim. umarım sevdiğim bu yazar bir daha aynı yanlışı yapmaz.

not: fenerbahçe fanatiklerinden gelecek eksileri de umursamıyorum.

not-2: istediğiniz kadar eksileyin kararımdam dönmeyeceğim ! bu entry burada duracak ! kudurun !
aklıma limon getiren yazar.
saçmayım evet nolmuş?

az biraz seviyor gibiyim. umarım böyle devam eder.
https://m.uludagsozluk.com/e/40046333/

Genç adam otur maçını izle millete laf yetiştireceğine boşver ss i falan.
Geçenlerde schrödinger'in kedisi üzerine muhabbet etmeyi denediğimde "yaa yerim onu, cinsi ne acaba? Çok tatlış. Nükleer tabancanın da aq" diyerek bütün olumlu yaklaşım temayülümü söndürmüş yazar.
Örnek şahsiyettir. Benim niye karmam ekside anlamıyorum arkadaşlar benim lennondan ne eksiğim var.
Tek olumsuz yönü zaman zaman Fenerbahçe sevgisini abartması olan kaliteli yazar. Severim.
Iyi bir yazara benziyor.
nickinde george harrison'a yer vermeyerek ayıp etmiştir.
george naif ve çekingendi ama yetenek konusunda mccartney'den çok daha üstündü.
Biraz atarlı yazar.
Lütfen atarlı yazma.
Ortamı germe.
Kaliteli müzikten, tartışma adabından anlayan yazar.

Edit: eksiniz bizim aramızdaki bağı zayıflatmıyor pis herifler. Kudurun !
(#39922868) 3 defa dinledigimi inkar edemeyecegim. Sozluge daha fazla ses atmasi gereken yazardir. *
Hamur beyinli bir salağın takıntı haline getirdiği aklıbaşında yazar. Sana fetöcü diyen ahmak nasıl da bilmiş kendini. ben micky mouse'um demiş. Yani tam bir sıçanım, lağım faresiyim demek istemiş.
tiamat organizmasını bu hale soktuğu için kendisine teşekkür ettiğim yazar. klavyen, yüreğin dert görmesin.

gerçi tiamat organizmasını sinir etmek kolaydır, bir parça ışık yeterli.
Tiamat’ ı ciddiye almaması gereken yazar. Donuza ekle ve geç. Ötesi yok.
Selam olsun bu arada.
Tiamat denen göt oğlani sardiysa bu arkadaşa, banko dogru yolda.
Adam belgelerle sikip bayıltıyor, hala havliyor it herif.