bugün

iki ucu boklu değnek.

kısa ve öz bir anlatı oldu ama.
avrupa mason locaları olmasaydı lenin şuan nazi yahudi katliamında açlıktan geberen kimsenin tanımadığı bir adamdı. olaya birde bu açıdan bakmak lazım.
Osmanli olmasaydi bogazlari kim savuncakti. Rus imparotorluguna yardım gitseydi bugun bolseviklerden bahsetmezdik.
Öncelikle olabilir, çünkü trotsky komünizmi hemen o an devrimle dünyaya yaymak istiyordu. Yapabilir miydi? Dünyayı bilemem ama çoğu bölgeye yayardı.

Biz de sarışın mavi gözlü olurduk belki. Şu an entrymi vodka eşliğinde giriyor olurdum lanet olası kapitalistler.

Not: entrymi fışne suyu yudumlayarak giriyorum.

Edit: vladimir de olabilirdi.
(bkz: be hey dürzü)
Entrylere hızlıca gözatınca Vay anaske sanarsın ki Lenin Moskova'ya dokuz tuğu diken adam arkadaş.
"bolshevik"ten sonrasını okumadım. senin babanın adı türkçe olsa ne olur?
(bkz: boris zaharyas)
iyi de komşu kızları da nataşa veya olga olur bizlere verirlerdi. cennet gibi. maşallah.
ofluların rusların anasını ağlattığını bilmeyen mal beyanı.

ruslar ofu aylarca kuşattılar ve alamadılar. öyle ki rus orduları geri çekildi. bu kez 2 koldan denizden, 2 koldan karadan olmak üzere 4 bir yandan kuşattılar. yüzbin rus askeri ofu almak için taarruza geçince ofluların savaşçı olanları kenti terk etmeye mecbur kaldı. bu direniş nedeniyle ruslar karadenizde savaş yapmaya cesaret edememiş, iyi huylu şekilde gelip sessizce çekilmiştir. ulan of böyleyse gerisi nasıldır diye düşünerek tırsmışlardır.

lenin başarısını rus ordusunun ofta ökezlemesine borçludur.ayakta uyuyun mk. tarih kitaplarını oflular yazmadığı için bunları öğrenemezsiniz. denyolar sizi. anca eksileyin siz cahil cühela takımı.
dedelerini çok öven davarlar Gürcistandan nenelerinin göbeği burnunda geldiğini bilmiyor mu sanki ahahahahahah.
Benim babamın adı zaten Boris. Keşke Lenin olmasaydı yea.

Çerkezim kuzular.
fena mı olurdu be, rus hatun olurdu işte ehehe.
ne de güzel olurdu. sarışın mavi gözlü 1.90 boylu olma fırsatını sikmiştir lenin.
Düşünün lan kafanız acımıyo.
Boris Mancov.

Eski kızıl ordu korosundaydı.
Bunların kişilerle alakası yok. Amına koyayım lenin tanrı mı olayları kontrol etsin?
Nazım hikmet gibi diyin hatta, benim mavi gözlerimi lenin yarattı.
Bazılarının babasının adı Boris olmuş.

Lenin yaşasaydı Putin'in bu emperyalist savaşını lanetler ve orduyu geri çekerdi.

Her milletin kendi kaderini tayin hakkı var demiş yoldaş.