bugün

Bir yazar. Sözlükten tanıştığın birinin doğum gününü kutlamak için gece 12’yi beklemek ve entry girmek de ne bileyim. Allah başka yıkıklık vermesin. Evet.
yeni yazar.
ona iyi dileklerimi sunuyorum.
fakat birinin bkz konusunda onu bilgilendirmesi şart.
anlaşıldığı kadarıyla erdener abla olma çabaları artık rahatsız edici raddeye ulaşmış.
harbiden şaşırıyorum ya nereden biliyorsunuz birbirinizin doğum gününü yav.
Amk milletin nick altına ağzında çicek tutan kuşlu gifler, övgüler, şiirler, dizeler yazılıyor benimkinde de önüne gelen anama sövüyor.
lavanta çiçeği.
böyle düşüyo mu kardeşim.
neymiş bu lavandula ya. herkesle kavgalı.
görsel

Doğum günü kutlu olsun.
lavantanın latince ön ismi. tam olarak ise;
lavandula angustifolia.

çok yıllık odunsu bitki. mayıs ayından itibaren açan mor ve kokulu çiçekleriyle ünlüdür. fazla * arı çektiğinden dolayı kullanımı riskli olabilir. fazla güneş ve su sever. her sene kış başında budanması gerekir. 3 yılın sonunda kök kısmı tamamen kelleşeceğinden değiştirilmelidir.

uzun çiçekli olanlarının dışında kelebek lavanta diye tabir edilen farklı bir türü daha vardır.
iade-i ziyaret.

karşılaşmadan sevdiğim, karşılaşınca yüreğimin iyice ısındığı ve düşüncelerimizi içeceklerimize meze ettiğimiz, anına göre davranabilen, benim için sözlüğün “iyi ki” temalı yazarı.

dertlerin harmanlandığı ve sonunda gülücüklere karıştığı nice sohbetlerimize, iyi yazmaların olsun.

en kısa zamanda evinin kapısını sukulentlerin ile çalacağım.

on birinci nesil yazar.
Ben lavandula'yı açık oyladım.
kız olduğu için nick altı doldurulmuş yazar. ben erkeğim diye 3-5 kişi anca yazmış. yazıklar olsun erkekler size.
Bu da iyi alıştı her başlıkta millete laf sokmaya, hiçbir şeyi beğenmemeye falan. Sosyal medya eleştirmeni misin?

görsel

Hiçbir siki beğenmeme timi ekşide bak, oraya gidebilirsin. He bir de donuz diye bir buton var, beğenmiyorsan okuma.
Ufak bi tartışma yaşadığım yazar.
Donuza al beni dedikten sonra mesaj atıp kusura bakma diyecektim ki gitmediğini unuttum mal gibi kaldım.