bugün

bir lumia 520 kadar randıman vermez snap dragon var içinde biraz elit olun canım...
kombi ne marka diye sorduklarında cevabım net lumia 520 512 mb ram snap dragon işlemcili..
klima çalışmıyorken arabanın motor ısısıyla ayakları ısıtmaktan çok daha masum olan eylem.
Ayak ısıtmak için idealdir. Evet.
kaldığımız sitede* afjet denilen yeraltı sıcak su ısıtma sistemi kullanılıyor. öyle böyle sıcak olmuyo anlatamam. 3 arkadaş boxerla dolaşıyoruz evde. lan bir gün bir kaza çıkacak diye ödüm kopuyor amk.

neyse fazla sıcak olduğundan ben genelde odamdaki kalorifer peteğini kapatıyorum. hafif serin olduğunda ise laptopum* sayesinde ısınıyorum.
Regl dönemlerinde kızları mutluluktan havalara uÇuran efso teknolojidir. Teşekkürler laptopun korkutucu ısısı.
sıklıkla yaptığım ısınma türüdür. çok iyi ısıtır doğalgaz faturasından böylelikle kurtulmuş olunur.
laptopunun markasını hp olduğunu ele vermektir halbukisi asus olsa donarak ölmesi gerekirdi .
yalnızlık ve fakirlik belirtisidir. laptop sahibi olmasına aldanmamak gerekir, doğalgaz faturasını ödemediği için doğalgazı kesilmiştir ve sarılacak kimsesi yoktur.
havaların serinlemesiyle tuhaf şekillerini görmemizi sağlayan aktivite. az önce öküz kanka tanem, şarjı bilgisayardan çıkarmış ayaklarına sürüyor, onu resmen sıvazlıyordu. var mı böyle bir şey ya.
kısır yapan ısınma türüdür.
kış gecelerinin vazgeçilmez aktivitesi. film izlenir, oyun oynanır amaç ısınmaktır.
cihazın verdiği ısı bir soba yada kalorifer ısısı değil radyasyon ısısıdır. elektronik cihazlar üretilirken yaydığı radyasyon, cihazın kullanım yönüne göre ters yönde radyasyon salınımı yapacak şekilde dizayn edilir. yani bir televizyon ekranı karşısındaki insan 1 birim radyasyon alıyorsa televizyonun arkasında duran kişi 5 birim radyasyon yüklenir. laptopta da aynıdır. ekrandan aldığınız radyasyonun fazlasını ekranın arkasından yada cihazın alt kısmından misliyle almanız mümkün.

bir dost tavsiyesi olarak laptopları dizlerinizin yada karnınızın üzerine koyup çalıştırmayın. özellikle erkekler, sözüm size. üç bacaklı, beş kollu çocuk istemiyorsanız yapmayın bunu.
ağustosun ortasında pişikle sonuçlanacak ısınma türü.
kış günlerinin vazgeçilmezi, genelde ders çalışırken çok işe yarar.
soğuk günlerde aradaki adaptör ayakların altına alarak ayakların ısıtılması olayı da olabilir.
kucağa, hatta mümkünse aletin üstüne de adaptörü koydun mu tadından yenmez.
benim gibi casper nirvana kullanıyorsa yapılabilecek durumdur.
(bkz: laptopla ısınmak)
Elleriniz üşüdüyse laptopun altına ellerinizi bir dakikalığına koyduğunuzda ellerinizzide ısıtabilecek
eşibulunamaz ekonomik yöntem.
eğer hp kullanan yağız bir delikanlıysanız 1 sucuk 2 yumurta her daim laptopunuzun altında hazır beklemektedir.
(bkz: adaptörün öyle ısınması ki üzerinde omlet yapmak)
Soğuk sonbahar gecelerinde, henüz kaloriferler yanmazken, doğal gaz parasına gücünüz yetmezken üşüyen ayaklarınız için alternatif çözümlerin başında gelir bu. Sıcacık kutuya sarılıp yatmayı da isteyebilirsiniz tabii ama bu biraz garip kaçabilir. O nedenledir ki ayaklarda kullanılması kaçınılmazdır.

Ayrıca dizüstü bilgisayarınız HP Compaq ise tüm odayı ısıtabileceğinizi düşündüren eylemdir. * * * *
Ayrıca bayatlamış çekirdekleri koyduktan sonra sıcacık adeta taze çekirdek yeme yöntemi olarakta kullanılabilir.
(bkz: laptopun bozuk fanıyla ısınmak)
laptop yerine elektrikli soba alması gereken bünyenin işidir.

(bkz: ayıp ettin zall)
(bkz: diyivereydin yollardık bişeyler)