bugün

bu karının tüm şarkıları tek düze birbirinin aynı allah ses vermiş biri de buna bi tarz vermiş gerisini koyvermiş.
arkadan fonda çalsa şarkının değiştiğini anlamam açıkçası.
bu kadının tipini esra erola benzeten bir tek ben miyim acaba?
Duruşundan asillik akan ve sesinin güzelliğini şarkılarıyla tamamlayan kadın sanatçıdır.
Öldürcek derecede moda sokan şarkılara sahip hatun kişisi. Ride ve blue velvet sayesinde tekrar bunalım mod takılıyorum. Hep bir dünyayı boşlamış, umurunda olmayan havalarda falan.
Şu http://ulu.so/uyjldv performansının 3.25' inci saniyesinde müthiş mimik hareketi yapan güzel kadın.
şu takma tırnakları ve kirpikler olmasa ideal kadındır diyebiliriz kendisi için. resmen 60 lı yıllardan kalma bi tipi var. evet.
tamam kaliteli bir ses anladık da bütün şarkıları aynı be birader sıradan çalsan bir şarkıdan diğerine geçtiğini fark etmem hani...
lana del rey tey tey diyerek halay çekme isteği uyandıran, mutsuzmuş izlenimi veren şarkıcı.
fahişeden farkı yok. ama sesi bomba.
Hiç kadın kıskançlıklarına girmeden ilahlaştırmış olduğum kadındır. Sesi çok etkileyici. Kadın çok güzel. Estetik öncesini araştırıp buldum ama bişe fark etmez. Bırakın kafalardaki Lana Del Rey olarak kalsın.
ardı ardına hiç sıkılmadan dinlenilesi, sesiyle insana huzur veren kadın.
arkadaşım sayesinde tanıdığım bıkmadan dinleyebileceğim güzel,hoş sese sahip amerikan şarkıcı.
biraz bayık olsada çok hoş şarkıları olan güzel kadın.
örnek alinmasi gereken kadindir kendisi efendim çevremizde benzerlerinin sayısının artmasını bekliyoruz.
sesi o kadar eskilerden geliyor ki halihazırda uygulamada mı bilmiyorum ama albümlerini plak olarakta çıkartmalı.
lady gaga nın son albümünde düet yaptığı şarkıcı.
paradise ile neler neler yapmış kadın la! seviyoruz ailecek.
islamdaki "kadın sesi haramdır" olayı en çok bu kadın için geçerlidir... Dinlerken bana çok fena birşeyler oluyor.
american right wings, yani republicans larının şarkıcısı. şarkılarında ve görünüşünde onların değerlerini temsil eder. şarkıları da bu bağlamda görülür.

bazıları, bu kadının illuminati bağlantısından bahsetmiş. tahminen böyle bir bağlantı vardır.
Sesi tam bir başyapıt olan şarkıcı.
o takma tırnakları götüne soksun. onlar olmasa daha güzel olacak farkında değil. evet.
video games şarkısıyla tanıdım ben de. etkileyici bir sesi var.
kulağa hoş gelen bir sesi var, never let me go parçası favorilerimden.
çok hoş sesi olan hatun. dark paradise gibi süper bir şarkısı vardır.
Born to die şarkısıyla beni kendisine aşık eden kadındır.