bugün

Erkeğe niye caiz onu anlamadım şeysi laikliğe aykırı bi kere.
edit:bu arada lan ile la yı karıştırmayalım
tatlıdır lan Sevin onu.
toplum içinde kullanmamakla birlikte arkadaslar arasında samimiyetten kullanılabilecek bir kelimedir.
Gelsin bana desin. Tahriş oluyorum evet yanlış yazmadım. "tahriş"
Daha iticisi de mevcuttur sayın sözlük yazarları.

(bkz: eyvallah diyen kız)
Anne karnında pipisini koparan erkektir o. Kız olsa duramazdı herhalde.
yarın bir gün amk der. demedi demeyin TEDBiRi ELDEN BIRAKMAYIN.
Sempatik gözükmek isteyen kızdır. Ama ne yazık ki öyle gözükmeyendir. Bir dişinin lan demesi son derece itici ve çirkindir.
deli dolu olan has kızdır. saşırısıda düşman başınadır
Kızın kırosudur, ankaralı olması muhtemel.
saçmalayan kızdır. anlaması lazımdır ki lan kıza yakışmaz. gerek yok böyle emoluklara! özenmeyin kendiniz olun.
eğer ortamına göre konuşuyorsa normal olan kızdır.
amk diyen mi dersin, sokacam boyle ise diyen mi dersin neler var neler. lan ne ki?
Kendiniz olun. Evde sovan dovra diyen ananiza, cay demlediginiz babaniza layik olun. Sokaga cikinca yağ olum anlamion mu laan, gibi cumleler kurmayin. Evdeki o şirin kiz olun. Hava yapcem deyi kezbana baglamayin. Tiksindirmeyin 'lan'.
"allah diyen aslan" kadar ilgi çekmemiştir.
lan oğlum böyle olmaz diyorsa ne iyi. *
benimdir. çok erkekle beraber büyümesinin bunda etkisi çoktur. abiler lanlı lunlu konuşunca ister istemez dile yer eder o lan oğlumlar.
kalbim ege'de kaldi adli sikimsonik dizideki kizdir.
Dünyanın en itici kizi dalinda ilk üçü zorlar.
ağzını yaya yaya "üff grzekalııı , şapşiiiik , kızıııaam" gibi kelimeleri kullanacaksa lan desin daha iyidir.
Bahsedilen kız benim. istediğiniz kadar tiksinin çok umrumda sanki lan. ağır abi takılan kızları bende sevmem ama gerekince kullanılır sadece erkeklere ait değildir.
Bir kızın sigara içmesi kadar kötü bir durum.
Misal bendir. Sadece ben değil okul arkadaşlarım dershane arkadaşlarım ayrıca neredeyse tanıdığım bütün kızlarda demektedir. Hem istediğimiz gibi konuşuruz amk salakları size ne?
Samimidir.
Çoğu kızın özellikle yakın arkadaşlar arasında ara ara örneği olduğu kızdır.