müslümanım diye gezen tipler dinin ergenlik çağında başladığını bilmiyor.

laikliğin me olduğumu bilmiyor. bilmediği şey hakkında yorum yapıyor. harbi komedi.

laikçi diye bir şey yoktur. laik halk olmaz devlet olur.

örnek verecek olursak senin ananı nefesi kuvvetliymiş diye götürülen hoca sikmesin diye. seni bunlardan koruyabilir.
görsel
Kafatasıdır.
boş kafadır. kimi kemalisttir kimisi de pkklı.
kendi görüşünde olmayan bütün düşünceleri,

"trollük, yobazlık, geri kafalılık vb" ile suçlayan sığ bir kafa yapısıdır.

gerçekte ise iyi ve yeni olan her şeye direnen gericilerdir kendileri.

köprülere, otoyollara, hava alanlarına kısacası ülkenin gelişmesi için gerekli olan her şeye,

çağın gerekliliklerine ölümüne karşı çıkan insanlardır.
Şeriatın kötü olduğu gerçeğini söyleyen kafadır.
At kafası bir nevi.
şeriatı kötüleyen, çağdaş olduğunu zanneden kafadır.
en azından namus bacak arasında deyip- genç kızlarımzı toprak ın altına -göndermeyen-insanmızdır- kendi içkini içiyordur-başkalrı gibi insanlrın yemeğine kıl katmıyordur ya da sandığı -manyaklıkları
-en azından - potasniyel tecavüzcü olmuyordur oruçluken-şortlu kız gördüm deyip ağzı sulanmıyordur-çürük müslüman geçinen-hükümete-put gibi tapmıyordur en azından-en azından- 1000 şehit feda olsun recebime demiyordur-klavye başlarında-cemaatçiyiz deyip kendi tabanını dolandırmıyordur yine en azından-çünkü kapsı müslümana da açıktır-ateiste de!!

-not imla
şakirt kafasından farkı, içinde beyin olmasıdır.
araştıran, soruşturan insan kafasıdır. şahsen ben laik olup başkasının özgürlüğüne (bkz: dini görevler) laf atanı görmedim. zira laikler düşünce özgürlüğü başta olmak üzere özgürlüklere saygı duyarlar. saygı duymayanlar laik değildir, felsefeye uymazlar.
işi gücü dinle, cemaatle, müslüman kimliğinin ön planda olmasından dolayı hükümetle kendi küçücük aklınca dalga geçtiğini zanneden, domuz eti yemeyi gelişmişlik, kıçını başını açmayı medeniyet, içip içip böğürmeyi özgürlük zanneden, namusu bacak arasında aramayın diyen böyle böyle arayacak namusu kalmamış olan insancık kafasıdır.