bugün

izmirli kızlardan yüz bulamayan kişiliğin hezeyanı olsa gerek.
tüm şehirlerin izdihamından, 35 plakaya rastlayamamak demektir.
edit: senin memleketinde daha çok ihtiyaç var anlaşılan ??? Merkeze sen de uğra da bi beynini diktir hacıııı.
çok dinci geçinen ve şeriatle yönetilen, suudi arabistana göt deliği dikme merkezi açmak daha karlıdır bence, ve o zihniyetle yaşıyan ülkelerde veya ülkemiz şehirlerinde; laik adı üstünde laiktir, ve böyle şeylere ihtiyaç duymaz, yalanlarla dolu bir dünyada yaşamaz, karşılıklı sevgi saygı olduğu taktirde kızlık zarı pek önem taşımaz, çok gördük zarı sağlam, ama eli, ağzı döl kokulu ve götü falafoş olmuş olanı efendim.
izmire dış ziyaretleri arttıracak eylem. tüm troll'lerin gözüaydın.
kızlık zarı dikme merkezi olduğunu öğrendiğimiz durumdur. biz de halihazırdaki jinekelogların zaten bu işi yapıyor zannediyorduk halbu ki. ayrıca farzı-muhal açıldı diyelim. kar yapmaz düşüncesi de yanlıştır. bekaret sonuçta izmir'de de öenmlidir ancak izmir'in sosyal ortamından ötürü kızların bekaretini kaybetme olasılığı daha yüksektir haliyle de iyi iş yapar.. konya'dakiler bekaretini bozdurmadan halleder işini, e ağza ve anüse de zar dikilmeyeceği için orda pek iş yapmaz asıl.
sözlük yazarlarımızın sıkıntıdan izmir de işletme kurma çabaları.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/248124/+
girişimci yazar ve okurlara yardımcı olma potansiyeline sahip hiper ötesi öneri.
kafan çok güzelmiş güle güle kullan.
türkiye'nin bütün şehirleriyle beraber laik bir ülke olduğunu farkına varamayan denyo söylemi.

(bkz: ilk ananın zarını diktirelim)
(bkz: açılışı ananın zarıyla yapalım)
başlığı açmış çok sevgili iktidarsız trollümüzün de söylediği gibi oldukça anlamsızdır. insanlar izmir'de özgürce sevişiyor. seviştikleri kişiler ile de evleniyorlar. yok efendim amcamla sevişeyim komşunun oğluyla evleneyim, dolmuşçuyla sevişeyim ama dayımın oğluyla evleneyim gibi ahlaksızlıklar yok denecek kadar az olduğu için karsız yatırım.
kim nasıl bu işi becerdi bilmiyorum ama keskin bir çizgi çekildiği kesin. kemalistler, laikler, komünistler dinsizlerdir diye bir şey yoktur. ayrıca modern bir şehirde kızlık zarı sorunu, töre cinayetlerinin olduğu bir şehre göre daha azdır, dolayısıyla, böyle bir şeyi konya, adana gibi bir yere açarsanız daha çok talep görür. kimlerin daha sapkın olduğu haberlerden belli zaten.
sanılanin aksine izmir halkının %80i göç etmiştir o yüzden geneli anadoludan geldiği için muhafazakardir. lakin nasil bir havasi varsa bu memleketin 2. nesil laik çizgiye geçiyor. dinmiş kızlık zariymiş hak getire millet çaktiğina bakiyor. çakılansa bir safa yamaniyor. zar dikme merkezi yerine zar yırtmadan sevişme merkezi açılmasi daha makukdur.
--spoiler--
sanırım bu, önermeyi yazan arkadaşa bir zar merkezini, açacaksın tam kafasına doğru o' olacaktır!...

-güzel yakışır

-beyinden, geçmeyen beyinsizlikleriyle!..
--spoiler--
müthiş yatırımdır.
bie sperm bank kadar karlı bir yatırım değildir.
(bkz: overlokçu ayağınıza geldi)
izmir mi gerdi bu insanları anlamadım ben bu mevzuyu. anasını sattımının ülkesinde adam gibi birşeyler olsun diye savunan insanlar mı batıyor bu kadar? o köküne kibrit suyu döktüğümün benzinini 5 küsür liraya alıyor musun? emekli maaşı alan deden, babaannene 500-600 lira para dalga geçer gibi veriliyor mu? eğitim kurumlarının hepsi "gerizekalı" yetiştirmeye yönelik örgütlendi mi? tüm kamu kuruluşların ecnebilere satıldı mı? senin haberin olmadan donun bile peşkeş çekildi mi? tüm komşu ülkelerle düşman konumuna geldin mi? hepsinin füze rampaları sana döndü mü? ortalama 1200liraya 1 ay it gibi çalışıyor musun? evet. o halde "insan" gibi yaşaman için ya da herşeyi geçtim "insan" yerine konman için bir taraflarını yırtan topluluklara laf söz sokmayacaksın arkadaş, ben bunu bilir bunu söylerim. herşeyi geçtim sanane/bananee insanların cinsel hayatlarından?
- gerdek nasıl geçtı oğlum.
+ iyiydi de şeyyy !
- ney ulan ! problem mi var ?
+ yok abi ya. kızdan bir makara ip çıktı.
- önemli değil oğlum yaaa. ya makas felan çıksa daha mı iyiydi ?
+ iyi o zaman.
laikler için kızlık zarının pek bi önemi yoktur. karsının önceden başka birine vermesi onun için sorun yaratmaz. dolayısıyla iş yapmaz.
(bkz: başlıktan yazarın kim olduğunu anlama)
--spoiler--
burada bunu yazanların kızlık zarı kadar beyni yoktur!...

yoktur yok!..

sizene ulan, bir kadının geçmişi sadece o kadına aittir!..
--spoiler--
işe yaramayacak yatırımdır. umrunda olmayış havasının hakim olması güçlü bir sebeptir.
Antalya'ya otel açmaktan farkı olmayan kârlı iştir
Cehapeliler namazında niyazında insanlar olduğu için pek haz etmeyecekleri eylemdir.
izmire ak göç almak için açılabilir ama şiddetle açmayınız.