Canim lahmacun cekti 5 liraya lahmacun yapan bir yer buldum.Oturdum 2 tane soyledim yedim kasada lahmacuncu dayi dedi ki "Oglum tum personel senin lahmacun yemeni izledik.Normalde lahmacun durum yapilip yenir sen 2 ye katlayip degisik bir sekilde yedin ve 25 dakika surdu sen yerken 20 tane musteri geldi yedi gitti neden boyle yedin diye sordu"
Bende dedim ki"Keyfini almak ve kendimi daha cok yedigimi kendime inandirmak icin yavas yedim dedim farkettiyseniz ayran bile soylemedim cunku param yok dedim"
Adam boyle utandi yere bakti kaldi
Lahmacuncu dedi ki "Tabi ogrencisin zor oluyordur 2 tane paket yapiyorum sana benden evinde yersin dedi"
Bende eyvallah sagol abi dedim 10lira verdim ucreti verdim beles 2 lahmacunu 5 dakika bekledikten sonra alip ciktim.Sonra cuzdanimi actim cebimdeki 100 lira ile yoluma devam ettim.2.5 lira kucuk ayranami vericem la.3.5 lira 1 litresi markette.
Siparis verdigim zamanlarda bile icecegi 2 dk mesafedeki markete gidip aliyorum.
daha kimse hayatında böyle ayar vermez.
Dayıların toplanıp en sonunda sana dayıyarak tepki vermesinden endişe ettiğim ayar.
Yapma böyle.
Şimdi durum berabere.
şaka maka iyi ayar vermişim.
şaka maka iyi ayar vermişim.

hadi yukarı
bir de lahmacuncunun verdiği ayar versiyonu olan hikaye. hayret nasıl silinmemiş amk!
ayar değil insanların duygularını istismar ettiğini kabul edilmesi gereken bir durum.
bence bu konuda başlık açmak yerine itiraflar başlığının kullanılması gerekirdi.